Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk! Hogyan fogadnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan fogadnátok a párotoknak azt az ötletét, hogy csak kiteszi a konyhaasztalra az aznapi kaja hozzávalóit a recepttel, rajta egy cetlivel, amire azt írja, hogy "FŐZD MEG! "?

Figyelt kérdés
Ő pedig addig a kocsmában lesz, pletykálgat és nevetgél a barátnőivel együtt. :D
2016. aug. 6. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

Másnapra odatennék egy másik cetlit:


"KÖSZ, MÁR MEGKAJÁLTAM A BARÁTNŐDDEL, ITT IS ALUDT NÁLUNK, AMÍG TE RÉSZEGEN A HÁNYÁSODBAN FETRENGTÉL A RETYÓN. HOLNAPIG PAKOLD KI A CUCCAIDAT!"


:D

2016. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%

nem lenne probléma, szeretek és tudok is főzni.


Ám, ő se lepődjön meg, hogy mire hazaér a cuccai az ajtó előtt lesznek és a zár is le lesz cserélve.

2016. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
3%
Ráírnék a hátoldalára, hogy "SZ.OPD LE!", majd ráhúznám a farkamra..
2016. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Rendelnék egy pizzát.
2016. aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem gond, ha főznöm kell, tudok és szeretek is. Nem is várom el a barátnőmtől, hogy főzzön rám, felváltva vagy együtt szoktuk megcsinálni.

Viszont a stílus nem nagyon jön be, plusz azért az is elég gáz, hogy egy lány a napot a kocsmában tölti a barátnőivel. :D

2016. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ennek is lenne egy előzménye, különben nem tudnám hova tenni. Felhívnám, hogy ez mi és miért, aztán valszeg én is rendelnék valami kaját. Nem tudok és nem is akarok főzni.
2016. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Lehet ezzel a kérdező arra akart célozni, hogy a férfiak túlságosan is természetesnek veszik, hogy a nő megcsinálja amit mondanak neki.

Kicsit több tiszteletet és megbecsülést kéne beletenni a párkapcsolatba, nem követelőzni kell és elvárni mindent, mert senkinek nem kötelező semmi.

2016. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
Az ilyen nem történne meg, mert amelyik csaj kocsmába járna, azt nem nevezném a páromnak soha!
2016. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
Egyszer-kétszer bejátszható, de ha rendszeres, akkor legközelebb a kajáját is ott fogyassza el, haza ne jöjjön!
2016. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%

Miután hajnal 4-kor keltem, 5-re mentem a hentesboltba dolgozni a piacra, aztán hazaértem délután 2 körül? (Ez mellett pedig én keresek nettó 170 ezret, ő pedig nettó 80 ezret, plusz én heti 6 napon dolgozom)


Valószínűleg felhívnám telefonon, hogy szakítunk, még ma elköltöznék és amíg néhány nap alatt nem találok új albérletet, addig a bátyáméban laknék


24/F

2016. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!