Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudom, hogy ezen kéne problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ezen kéne problémázni, de szerintetek sem ugyanaz, ha a felesége rájött a viszonyukra és kidobta, mintha ő hagyta volna el értem? 23/N

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nem!

Lehet, hogy nem is akart tőled semmi komolyat, és most is csak kényszerből van veled együtt, miközben a volt felesége után vágyakozik. Csodálatos alapok egy tartós kapcsolathoz!


Ha ő lép le, legalább tudod, hogy meg tudta hozni ezt a döntést, és te vagy neki fontosabb. (Amíg nem cserél le téged is.)

2016. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert te csak puncus vagy, barkinek a feje lehetne a te helyeden, ugyhogy most a ferged eleg kinos szituba kerult.
2016. szept. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy nem. De ha belementél egy megcsalásba, akkor miért zavar bármi is?
2016. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát te nagyon ügyes kislány vagy!

Persze hogy nem ugyanaz!

Neked most az a legnagyobb problémád gondolom, hogy nem hozott érted áldozatot, neki meg az, hogy most miattad válik.


Mesélj, tudsz szaros alsógatyát mosni? :)

2016. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz. Valószínűleg sosem hagyta volna el, de szerencsére az asszony életrevaló volt. Majd lesz neki még másik, ne aggódj.
2016. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Ilyenem nekem is volt amikor kb 20 voltam, de veled ellentetben nem tudtam h hazas, szoval kiszivtam a nyakat. 4 oraval kesobb beallitott hozzank (szuleimmel letem) borondokkel h "hello jonapot kivanok kidobott a felesegem es tudom, h gaz ilyet kerni de lakhatok itt ideiglenesen amig talalok alberletet?".


Es akkor ott alltam a szuleimmel lefagyva h jezusuristen ezmijez:-)))Persze kiakadtam h nem szolt h van felesege, es jott h o mennyire banja es kezdjunk uj eletet es elkezdett bogni. A pasi 33 volt, erre anyu elkerte a feleseg szamat, beszelt vele valamit fogalmam sincs h mit de vagy egy oran at dumaltak, aztan letettek es mondta a sracnak, h hazamehetsz mert a feleseged nem dob ki, apu meg momdta h megegyszer meg ne lassa a gyerek (en) kozeleben.


Ez volt 14 eve, azota sem talalkoztam vele hallottam h hazas es lett ket gyereke, sok sikert neki:-)))Szoval nagyon nem mindegy h ki dob ki kit, sztem a pasid meg gondolatban sem lakna veled ha a felesege nem teszi ki mert egy dolog, h siman megcsalja a not de egy egeszen masik az, hogy az esetek 80 szazalekaban alapvetoen szereti es nem akarja elhagyni.


Szoval biztos kedvel teged, de ha rajta mulna akkor a felesegevel lenne. Szoval nem valasztott teged.

2016. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem ugyanaz, mert azzal, hogy kibodták, "megalázták" őt, és ez sérti az egóját, stb. - attól tekintsünk el, hogy ő mit tett a feleségével.


De respect a feleségnek, tökös csaj, végre nem egy "megcsal de vele maradok, mert"...


Mellesleg te csak egy punci vagy, semmi komolyabbat nem tervez veled, különben ő maga lépett volna ki a házasságából.

2016. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha te ennyivel beered....
2016. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég a második felére koncentrálnod: ő nem hagyta el érted. Érted?
2016. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindenhez 2 ember kell.
2016. szept. 19. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!