Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lesétáljak a koncertre? 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesétáljak a koncertre? 32 éves létemre bezártam minden kaput? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval ma este 8-kor lesz egy koncert, nem csinálok titkot belőle, hogy ki lesz a fellépő: Dolly

Gyerekkorom imádotja, kedvence.

Élettársamnak esze ágában sincs lesétálni (uram bocsá kocsival lemenni), de ha én egyedül meg lemegyek, "pakold a cuccaid" duma van.

Koncertekre járunk, szívesen megy, csak a faluba nem akar menni sehová.

Segítsetek!Összeveszni nem akarok vele, de GYEREKKORI (5éves voltam) álmom.

32/N


2016. szept. 24. 18:58
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Rengeteg programot szervezünk, nagyon sokat nevetünk, utazunk, jövünk-megyünk, grillezünk, együtt is főzünk, kertészkedünk.Szóval programunk van bőven.Csak ez a beteges féltékenység ami ha nem lenne...tökéletes lenne minden.

Mindegy, én választottam, egyem meg amit főztem, tudom.

Egyébként normális férfi, nincs téma amiről ne tudnánk beszélni.Hirtelen természetű, de valahol én is, mert visszaütöttem amin meglepődött, és ennyi történt.

Összességében nem rossz kapcsolat, csak valahogy meg kéne beszélni ezt a féltékenykedést.

(Most pl. azért tudok írni, mert elszaladt a boltba)

2016. szept. 25. 08:59
 22/35 Költőnő? ***** válasza:
Te tényleg nem érted, amiket ide karcolgatunk vagy nem akarod érteni?
2016. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Egyébként higyjétek el, nem 0 az IQ-m...Egyszerűen hagytam, hogy birtokoljon, mindent megszabjon.Amíg volt munkahelyem (megmérgeztek egy vegyszerrel azért hagytam ott, beteg lettem) akkor nap mint nap azzal voltam meggyanúsítva, hogy biztos azért imádom ennyire a munkám, mert X vagy Y nyomogat.Most május óta itthon vagyok, de kezdek bedilizni.Neki jó így, mert "szem előtt vagyok."

Nem vagyok totál hülye, csak szerelmes.Tisztában vagyok vele, hogy ez így ebben a formában nem mehet tovább, de elég kitartó vagyok.

Mit lehet mondani egy nagyon féltékeny férfinek???Hogyan tudnék még bizonyítani, hogy senki nem érdekel rajta kívül?

2016. szept. 25. 09:19
 24/35 anonim ***** válasza:
A szex egyre kevesebb lesz, a maflás meg több. Szerintem szülj neki gyereket is! Legyen még egy ember, akinek tönkre teszed az életét. Nincs jobb, mint egy agresszív apa.
2016. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nos, a szexről annyit, hogy egyre több mint az elején volt.

Gyereket nem akarunk, nekem van egy 6 éves lányom, neki meg egy velem egyidős fia.

2016. szept. 25. 09:49
 26/35 Költőnő? ***** válasza:

Teszek egy utolsó, teljesen felesleges kísérletet. Nem tudsz tenni semmit. TE nem. Mert a féltékenység mindig a féltékenykedő félből indul, tehát eleve benne van. Ráadásul ez nála már beteges. Tehát nem normális. Ezzel TE nem tudsz mit kezdeni, ezen TE nem tudsz javítani, ez csak rosszabb lesz.

Felfogod ezt? Érted?

2016. szept. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Urbanizálódott állat ***** válasza:

Kezdem azt hinni, hogy ez egy hangulatkeltő kérdés de ennek ellenére lenne egy-két kérdésem.


Szóval összegezve te egy egyedülálló anya vagy aki 32 éves, és összejött egy kb. 50 éves figurával. Oké.

Mert ugye veled egyidős fia van, tehát gondolom ennyi idős vagy több.

Folyamatos kontroll alatt vagy nem mehetsz sehova, nem netezhetsz, igazából azon kívül, hogy otthon ücsörögsz és szalutálva várod a ház urát haza semmit se csinálhatsz.

És ezt végig kell néznie a 6 éves gyerekednek is. Csak gratulálni tudok. Tipikus buta lábtörlő vagy. Neked így nem szokot eszedbe jutni, hogy vajon miért nem enged dolgozni? Mert talán addig totálisan hozzá vagy kötve amíg nincs saját kereseted. Bár nem tudom akinek ennyire nincs igénye az önállóságra az megérdemli-e vagy sem, viszont a lényeg az, hogy így nem is lesz semmid. Ki vagy szolgáltatva neki, azt tehet veled amit akar. És fog is, mert kisajátító, és szerintem agresszív is.


Én komolyan nem értem az ilyen nőket, neked ez jó? Te nem veszed éstre az ordító dolgokat? -vagy félsz? de azon felül kell kerekedni ott a gyereked, azt akarod, hogy így nőjjön fel? Szedd már össze magad és hagyd ott ezt az állatot.

2016. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm Költőnő? a válaszod.

Csak tudod nehéz feladni ha valakit szívből szeretsz, ráadásul életedben vagy először szerelmes.

2016. szept. 25. 10:32
 29/35 anonim ***** válasza:

"Mit lehet mondani egy nagyon féltékeny férfinek?" - bármit, úgyis figyelmen kívül hagyja.

Ez a kis pöts, nem féltékeny, ez beteg.

Igen és ezt a példát adod a lányodnak tovább, mert jó a szex. Nem is mondok semmit.

2016. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én töröltem a kérdést a listámról. Van akinek nem érdemes segíteni.
2016. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!