Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, örülnétek, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek, ha olyan pasitok lenne, aki külsőre álmaitok férfija lenne, a belső tulajdonságait illetően pedig felruházhatnátok a legjobb barátnőtök sajátságaival?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmmmm.... elgondolkodtam a kérdésen.

Nincs "álmaim férfija", de a párom minden szempontból megfelel az ízlésemnek.

A legjobb barátnőim messze nem tökéletesek, egyikkel sem szívesen élnék együtt, úgyhogy az ő tulajdonságaikat nem látnám szívesen a páromban, viszont gondolom arra próbáltál utalni, hogy a társam egyben a legjobb barátom is, akivel mindent meg tudok beszélni olyan mélységben, ahogy igénylem. Ez nálam stimmel.

Akkor szerencsés vagyok?

2016. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs "álmaim férfija" külső ideálom. A párom vonzó arcra és testre is számomra. Lánybarátaim nincsenek, a párommal viszont a barátság is működik, tudunk beszélgetni, viccelődni, lelkizni, akármi...

Szóval mondhatjuk, hogy ez már nekem megvan.

2016. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék. Egy ilyen pasira kábé pont ugyanúgy tudnék tekinteni, mint a "legjobb barátnőkre".

Ilyen esetben legfeljebb ő is csak amolyan legjobb barát státuszba kerülhetne, férfiként nem tudnék rá tekinteni.


(Természetesen ránk is igaz a párommal, hogy társam, szerelmem és barátom egyben, de messze nem rendelkezik egy legjobb barátnő tulajdonságaival - a kettőt egybemosni nem egészséges.)

2016. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor én nagyon peches vagyok. Mert nem néz ki rosszul, de nem az elképzelt ideálom, ráadásul ugyan úgy szemembe mondja a véleményét, mint a barátnőm. Lecsesz, ha eltolok valamit, orvoshoz küld, ha beteg vagyok ( ráadásul rám szól, hogy mérjek lázat, igyak teát, pihenjek)A főztjét pedig nem illik kritizálnom.
2016. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!