Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ajándék egy leszbikus lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék egy leszbikus lánynak?

Figyelt kérdés
Pánszexuális vagyok,és a barátnőm pedig leszbikus de nagyon fiús.Milyen ajándékot adjak neki karácsonyra?Vmi szélyeset is szeretnék,meg valami boltot is.kb6000-8000ftot költenék.Elég különleges szóval,remélem találok vmit.Előre is köszönöm az ötleteket!

2016. dec. 22. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot nem értek, mi köze a szexuális beállítottságának ahhoz, hogy milyen ajándékot veszel neki? Vegyél leszbi kitűzőt. Ha csak ez az egy dolog jellemzi.


Hobbija? Mit szeret? Mert fiús és fiús lány között is van különbség.

2016. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sztem számít.Simán fiús.
2016. dec. 22. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy Zara felsőt vegyél neki, idén nagyon népszerű a fiús leszbikusoknál...


(btw, személyeset akarsz, de

1) egyetlen tulajdonság, amit említésre méltónak tartasz róla az az, hogy leszbikus


2) most mi élünk vele együtt, és ismerjük, vagy te? Nem gondolod, hogy a GYK népe sok mindent fog tudni javasolni, csak személyeset nem?


ui: az meg végképp nem értem, hogy hogyan kerül képbe, hogy te pánszexuális vagy. Ez milyen szempontból fontos egy személyes ajándéknál? )

2016. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem én sem, miért releváns infó akárki szexuális beállítottsága ajándék szempontjából.

Te ismered a hobbijait, érdeklődési körét. Eszerint v3gy ajándékot. Ennyi, kész.

2016. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wtf. Ugyanitt hetero csajnak ajándékötlet kerestetik. Ő is fiús.
2016. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok valójában a barátnőm az és neki kellett ötlet.Csak segíteni akartam.Amugy meg visszagondolva teljesen igazatok van:) köszönöm a segítséget.Végül vett egy dobozt az oldalára a közös szokásaikat,mondásaikat írta fel és teli rakta ajándékokkal és tárgyakkal amik szintén emlékekből lettek felidézve.:))
2017. aug. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!