Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a barátnőm akivel már 3 éve együtt élek ne szemetesnek használja az autómat?

Figyelt kérdés

Érthetetlen számomra, hogy már 3 éve mondom neki, hogy ne szemeteljen az autómba mert nem azért van.

Számtalanszor találtam csokispapírt, blokkokat meg egyéb szemetet a kartámasz melletti kis rekeszben ( [link]


A szép szó nem segített, a csúnya szó sem. Már volt, hogy könyörögtem neki, az sem vált be.

Múltkor egy banánhéjat találtam a szőnyegen, ha nem használnám az autót napi szinten, akkor bele is rohadt volna. Csoda, hogy legalább olyan helyen volt, ahol azonnal észrevettem... Normális dolog ez?


Egyszerűen szégyellek akárkit is beültetni az autómba, mert én hiába tartok rendet, ha ő azt utána ilyenekkel felborítja, én alapból nem is feltételezem, hogy a párom, aki elvileg szeret, szétszemetelje az autómat amit én magam tartok rendben, takarítok.


Én tiszteletben tartom az ő autójukat, SOSEM hagytam bent szemetet, pedig ők egyáltalán nem tartják úgy tisztában mint én.


Alapvetően nem rendetlen személyiség, szereti a rendet, de az autóban egyszerűen nem tud, és úgy látszik nem is akar rendet tartani, még a kedvemért sem.. Pedig szerintem ez tök alap dolog, hogy legalább úgy hagyjuk az autót, ahogyan beültünk. Én soha senki autóját nem gányolom össze, de nem hiszem, hogy ez olyan nagy dolog, szerintem ez alapvető tisztesség.


Komolyan, olyan nagy elvárás lenne ez? Ti mit csinálnátok hasonló helyzetben?



2017. jan. 31. 16:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ám problémáid :-D
2017. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%
Én direkt bent hagyom, szegény pasi ne unatkozzék, csináljon valamit és is takarítom a lakást eleget.
2017. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%

:D:D

Nálunk is igy van itthon rend és tisztaság, még ha kajálok is elpakol előlem (ez mondjuk idegesítő hogy a tányéron a kaja előtte ülök és kajálok erre elveszi a tányért kidobja a kaját és bepakolja a mosogatógépbe az edényt) de a kocsiban. A legdurvább amikor beleülök a váltóhoz nyulok és a csokoládé rádagad a kezemre, de ülés alatt hús, sültkrumpli, mekis zacskók, ételmaradékok az teljesen normális.

2017. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
akarom írni ráragad :)
2017. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Neki van autója? Korábban mit szokott meg pl otthon? Valószínű neki az autó használati tárgy, mint sem becsben tartott dolog. Mi az ajtóban gyűjtjük a blokkokat, papírokat, de ilyesmit nem, sőt nagyon ritkán eszünk benne, akkor is az első lehetőségnél kidobjuk... Ezt nevelték kiskoromban, hogy kocsiban nincs evészet csak ritkán, de páromnál is így van.

Én elkérném a tisztítás felét, magamtól rendszeresen viszem a közös használatú autót, fizetem a lemosását stb, az én seggemet is viszi! Illetve: akkor nem jön velem. Hidd el aki az autóval így bánik akkor mi lesz ha pl gyereketek lesz?

2017. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha eddig rá sem s-art erre az elvárásodra akkor nem is fog. (Ne áruld el neki, hogy tölem tudod!) Vagy lenyeled, vagy kidobod.
2017. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérésedet, gondolom egy mások profilból akartad, de véletlenül abból írtad, amelyikből a kérdést is kiírtad.
2017. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#6:


Már egy ilyen kérdésnél is kamu válaszokat kell adni?

RÖHEJES!

2017. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

De ciki! :D


Sajàt magadnak válaszolsz. Dobd a csajt, mert ezt akarod. Vàrod, hogy megerõsítsünk benne, hogy bűntudat nélkül szakíthass?

2017. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Lepasszolod nekem.
2017. jan. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!