Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt mar valaki igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés

paromal 1eve vagyunk együtt. feleve kb mar nala lakok. (tudom gyors de ha vele szerettem volna maradni muszaly volt)

mivel a szuleim nem díjaztak hogy vele vagyok mint ahogy egyiket se.. de en ereztem hogy o mas lesz en ugy voltam vele hogy o a vegallomas. regebbota ismertem es ugy ismertem hogy o nem olyan mint a tobbi o tokeletes pont ugy jo ahogy van kulsoleg-belsoleg. na mindegy is hozza cuccoltam feladtam erte mindent. elso honapok nagyon jok voltak ki jottem a szuleivel annak ellenere hogy o sose.eleitol fogva nagyon szerettem sose ereztem ilyent mindig csak vele akartam lenni es úgy tunt hogy o is.. aztan valami meg valtozott ereztem. o mar nem olyan volt mint eddig sokat kezdet hanyagolni. aztan nagy nehezen bevallota hogy mar nem szeret "ugy". indok: elmarom magamtól a szeretettemel. mindig varialok stb. nagyon rossz volt.azota is sokat sirok. de akkor meg fogadtam hogy igy nem erhet véget vissza fogom szerezni a "szerelmet". azóta szinte mindennapom egy harc erte.semmi rosszat nem teszek nem flortolok fiukkal semmi.. nem is jarok sehova :( de nem hogy meg jobb lett volna a helyzet meg rosszabb.kutyanak nezz csak ordit velem normail szava nincs hozzam mindig csavarog azt se tudom holvan de nem is mondja el. mar ott tartunk hogy ha elmondom ami nekem nem tetszik meg ut.vagy ha valami nem ugy tortenik ahogy o akarja.mindig mondja takarodjak el tolle stb. aztan meg nyugszik es mondja szeret es tok jó minden aztan rosszat szolok es kezdodik minden :(( sose gondoltam volna ezt:( nagyon szeretem akarmit tesz tan mar betegesen is nem tudok ra haragudni. azt varom mikor szeretek ki belole :(

anyos aposal is negromlott a viszonyom a parom se birja mar oket most oda akar koltozni hozzank (szuleimhez) ,(mar kibekultem veluk)

azt mondja akkor jo lesz hozzam mert a szulei beszelik tei a fejet mindig azert ilyen. micsinaljak??;((

tenyleg igy gondolja vagy csak menekülne otthonról??:(("(

bocsi h hosszú lett

20/L


2017. febr. 24. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak menekulne, otthon ugyanez lenne nalatok, bar ott legalabb apad agyon tudna verni, ha egyszer latja milyen. Koltozz haza, de egyedul.
2017. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Innen menekülni kell mert csak ki fog használni és a végén bántani is fog.

Tudom könyü ezt mondani.....

2017. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!