Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti szoktatok úgy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok úgy együtt fürödni a barátotokkal, hogy beleültök a kádba vagy csak zuhanyozok együtt?

Figyelt kérdés
Ha bele is ültök akkor mekkora kádatok van?
2017. júl. 7. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Nagy sarokkád.
2017. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
A barátom 185 centi, a kádam meg 140... szóval nem. Én még csak belehajtogatom magam, de ő csak tusolni szokott nálam.
2017. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Volt már rá példa (zuhany), de nem volt jó, mert ami nekem kellemesen meleg víz, arra ő azt állítja, hogy leforrázza. :D Nem vagyunk kompatibilisek egymással ilyen téren.
2017. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
nem.és ha együtt élnénk sem tenném
2017. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen, szoktunk együtt zuhanyozni... általában ez olyan, szombat esti "szeánsz" nálunk. :)


Egy könnyű vacsi, borozgatás, majd a zuhany alatt egy kis masszázs, cirógatás... levezeti a heti stresszt. Mi szeretjük.

2017. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Hasonlóképp, mint az #5-ös. De nálunk ez inkább hangulatfüggő.
2017. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Volt már rá példa, hogy hétvégén beültünk a kádba (nagy sarokkád) együtt, de mindig csak röhögtünk, hogy elképzelve sokkal jobb, mint a valóságban.

Hétköznap úgyis mindkettőnkről fekete lötty folyik le zuhanyzáskor, nem túl romantikus (páromról olaj, rólam por)

A fürdés nekem amúgy is tipikusan egyszemélyes program, addig kikapcsolok, elmerengek, stb, szeretem közben a magányt (azon kívül nem olyan sok egyedüllétre van szükségem, de ez nagyon kell)

2017. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Aki mindenkit lepontozott az a víztől irtózik vagy attól,hogy másoknak van kapcsolata,neki meg a zuhany alatt egyedül maszti jut?
2017. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Exel volt ilyen igen, főleg a kapcsolat elején. Ja és nem csak a kádba ült bele, érted mire gondolok:)
2017. júl. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem szoktunk. Nekem a fürdés/zuhanyzás kikapcsolódás és feltöltődés, nincs helye ott a barátomnak.
2017. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!