Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valaki más is így érez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki más is így érez a párja iránt? Normális ez?

Figyelt kérdés

Már négy éve ismerjük egymást a párommal, levelező társak voltunk. Másfél éve jöttünk össze és jó ideig távkapcsolatban éltünk, ami jobbik esetben heti egyszeri találkozással járt.A párom 1 évvel ezelőtt egyetemre ment aminek köszönhetően közelebb kerültünk egymáshoz (távolságra értve) szóval napi szinten találkozhattunk ami még mindig sok utazást jelentett csak kb.4 óra együttlétért. Már több mint 3 hónapja együtt lakunk, ami nekünk a megváltás, de még így is többet szeretnénk együtt lenni. Mindketten tanulunk és dolgozni is kell és már többen lehetünk együtt mint régebben, de még így is nagyon rossz elbúcsúzni arra a pár órára.


Sokan mondták hogy majd megunjuk egymást, mert ez így szokott lenni és hogy ez a folyton egymás mellett lenni akarás majd enyhül és elmúlik,de ez nálunk nem így van. Nem tudjuk hogy csak nálunk van-e ez a nagy ragaszkodás vagy másoknál is van, tehát hogy normális-e ez az érzés. Ti hogy vagytok/voltatok ezzel?

Válaszaitokat előre is köszönjük!



2017. aug. 10. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális. Mi esküvő után költöztünk össze, előtte nem éltünk együtt, és ez ment a házasságunk elején.

Nem is tudom mikor ért véget, de véget ért. Persze most is nagyon szeretem, de már nincs ez.. sokéve házas..


ezek a mézesheteitek, élvezzétek ki,


amúgy elég rossz érzés a munkahelyen kuksolni, mikor már úgy lennél vele együtt..

2017. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valakinek jól működnek gondolatai, sosem unja meg szerelmét s sosem múlik e nagy vágy. Általában nő is. Valahogy keressetek megoldást s sors majd intézi többit.


Láttam már 80 élet évet elmúlt párokat is úgy szeretni egymást, minz friss kapcsolat kamaszként. Két generáció óta együtt élnek s férfi elmegy egy órára se, monjda szerelmének, hiányozni fog neki.

2017. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

általában idővel enyhül, de nem törvényszerű, főleg, ha alapvetően mindketten ragaszkodóak vagytok.

mi 15 hónapja vagyunk együtt, az elejétől fogva együtt élünk és szintén állandóan együtt vagyunk, nem töltünk külön napokat-éjszakákat, csak ha rákényszerülünk.


25n

2017. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, nincs rá jobb magyarázat...nálam nem így van, én pl. minden kapcsolatomban imádtam/ imádok kicsit egyedül is lenni, de ez érzéseimet nem befolyásolja.
2017. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nálunk sem múlt el. 7 év, de még napközben is hiányzik. Jól esik a közelsége, ha épp nem is ugyanazt csináljuk. Mi is nagyon ragaszkodóak vagyunk, de mindkét fél szülők és tesók is ilyenek, szóval halmozottan hoztuk otthonról is.
2017. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. :) Annyira szeretjük egymást, hogy pár óra is pokoli tud lenni egymás nélkül, most meg még rosszabb mert 2 hónapig csak heti 2x fogunk találkozni.. :(
2017. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!