Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy párom,vele is interneten ismerkedtem meg..szépen lassan összemelegedtünk,kialakult egyfajta távkapcsolat,persze azért lehetőségekhez mérten randit is ejtettünk..alig pár hónap és már arról számolhatunk be hogy egy teljes éve élünk együtt..persze tudom,rengetegen támadtak hogy ilyen fiatalon stb-stb..ez mindkettőnk részéről egy igen komoly döntés volt és az első igazi,bizsergető szerelem..az első hónapok kissé kacifántosak voltak de ugyanakkor repkedett a rózsaszínköd hisz ezt akartuk,megléptük és minden pillanatát élveztünk..én egy olyan lány voltam a szerelembe esés előtt aki nehezen megközelíthető mégis a maga válogatós módján nyitott a huncutságokra..úgy képzeltem el annak idején az életem és önmagam hogy na egy igazán sikeres,belevaló csajszi leszek aki időnként ágyba bújik egy két csávóval..kiélve rajtuk minden vágyait..de semmi több..aztán valahogy az érzelmek hatására teljesen más jött belőlem elő,a szeretetre vágyó és adni akaró lány..mindeközben a nyomás is nagy volt rajtam a családi problémák miatt..és talán ez is közrejátszott abban hogy itt volt ez a férfi,intelligens,nyitott,én vezettem bele a bdsm világába és milyen édes kis szublélek bontakozott ki belőle..szeret engem,figyel rám,közösek az elképzeléseink..egyfajta menedék a számomra.Összeköltözésünk után nyitott kapcsolattal dobálóztam,megakartam tapasztalni a cuckoldot vagy azt hogy milyen egy másik pasi után összebújni a szerelmemmel..igen,lehet követ vetni rám..de a skarlát betű sosem került rám..úgy voltam vele hogy a hűség az még is csak hűség...teltek hónapok..hármasokról volt szó..de azok is mindig le lettek mondva ilyen-olyan okok miatt..a szex viszont fantasztikus a mai napig is kettőnk között,beöltözős játékok is vannak..úgyhogy nem ezzel akartuk menteni a menthetőt de...a hetekben folyton a telefonját nyomja,folyton üzeneteket kap..persze tudom hogy kiktől,de van hogy sokszor utólag mond el dolgokat nekem..van egy franciacsaj csinos,nagymellű..nekem meg mindig is két teniszlabdám volt,fenékben vagyok erősebb..az önbizalmam kezdi tönkrevágni ez a történet..és ez a lány is együttélésről habog,szerelemről..ő egyik virtuális kapcsolatában sem említett engem..hanem mintha szingli lenne,vagy volt hogy ami az évfordulónkon készült kép arról levágott engem és egy másik sztorival elküldte egy csajnak..kiderült a franciával videochatelt is..nem vagyok féltékeny típus..de lángba kapott az a kanóc és amikor sunyin elbújik a telefonjával,vagy naponta hatszor megy wcre hogy ott megírhassa a levelét nagyon bosszant..tegnap hajnalban kifakadtam..becsaptam a szoba ajtót majd visszajöttem és szépen elmagyaráztam neki hogy ez nem fair velem szemben...ő azt mondja ez csak egy játék,engem szeret..és hogy a félrelépés gondolatánál mindig megáll mert nem akar nekem fájdalmat okozni,és mindig összeszorul a szíve ha az emlékeinkre és a mosolyomra gondol..nem akar elveszíteni...a bizalmatlanságom leküzdve meghallgattam és semmi egyéb jelet nem ad annak hogy ne szeretne..rengeteg dolgot megtesz értem..de rákapott erre a virtuális ismerkedésre..és látja hogy bomlanak a lányok utána..pedig sok történet amit előad magáról..hazugság ezért is mondja hogy ez játék..de én komolyan azon gondolkodtam hogy egyedül megyek ki külföldre és nem vele ahogy terveztük,bár állítólag a francia csaj a b terv ha én elhagyom....én ezért próbálkoztam ismerkedni de nem sok sikerrel..azt akartam érezni hogy nem csak neki szabad és hagyni hogy mások is érdeklődjenek utánam..de ez a való életben nem mindig használ..mert tudom hogy nekem van valakim.

Azóta mindig viszi magával a telefont nehogy belenézzek,de megszokta mutatni időnként nekem sőt..van hogy mellettem írja le a gondolatait másoknak..és ugyanúgy magához ölel,főz nekem,mondja hogy szeret..csak ha ír akkor nem figyel arra amit mondok.Kezdem legyőzni a féltékenységemet...de hogyan kerekedjek ezentúl,na és ez a b terv is nagyon felkavar..de ezt mindig elmondom neki..ő pedig megpróbál nyugtatni..

Veletek volt ilyen,mit tettetek?



2017. szept. 19. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát bakker a végée nagyon öszezavarodtam. Ki hány éves? Ez most akkor nyitott kapcsolat? Elég érdekes "tervek" voltak, pasi után lefeküdnél a pároddal, cuckold.... De mikor a höhért akasztják, az nem tetszik...... Remélem érted mire szeretnék kilyukadni?!
2017. szept. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 25 és nem nyitott a kapcsolat..csak mint mondtam szoktunk fantáziálni,viszont ő úgy érzem sokszor teljesen belemerül és komolyan veszi ha egy másik lány szerelem ügyben ír rá..
2017. szept. 19. 07:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszanyalt a fagyi.
2017. szept. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jók vagytok egymáshoz, most még. Nagy eséllyel nem lesz hosszútávú kapcsolat...nem csak virtuálisan áll gyenge lábakon. Amit csináltok, az a mai, sajnos egyre gyakoribb katyvasz- kapcsolat. Majd felnőttök...
2017. szept. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerinted az tök oké, hogy ő rezzenéstelen arccal fogadja el, hogy téged partiba vágnak majd rögtön utána a pároddal szexelsz, de neki hogy van mersze neten flörtölni lányokkal?


Te se vagy normális, az is biztos. Ez az egész nem egészséges, és ezt úgy mondom, hogy elég nyitott vagyok, de ez így se nem kapcsolat, se nem szexkapcsolat, se nem érzelmi biztonság vagy ilyesmi. Ez az egész idővel ki fog égetni lelkileg és egyszer csak azon kapod magad, hogy fogalmad sincs hogy legyél boldog.


26N

2017. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Odáig jutottam, hogy a francia nagymellű csaj a B terv arra az esetre, ha te elhagyod. :D bocs, de az egész kapcsolat úgy szánalmas ahogy van.
2017. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Amit leírtam magamról az fantáziaszinten történt sosem csaltam meg,csak elszórakoztunk a párommal a gondolatán.Engem nem zavar ha másokkal írogat,szórakozik..de ha ezt mind úgy teszi hogy érzelmeket is eltud képzelni a másik iránt akkor úgy gondolom veszett ügy a kapcsolatunk és ezen kattogok folyamatosan..tudom egy katyvasz amit írtam..de rengeteg gondolat volt bennem egyszerre..

Szóval felteszem egyszerűen a kérdést,ti mit tennétek ha együttélnétek a párotokkal akivel minden működni látszik de észrevennéd hogy egyre többet beszélget más lányokkal?

2017. szept. 19. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:

"Szóval felteszem egyszerűen a kérdést,ti mit tennétek ha együttélnétek a párotokkal akivel minden működni látszik de észrevennéd hogy egyre többet beszélget más lányokkal?"


Az attól függ kikkel beszél és miről. Ha az ezer éves haverjaival beszél az nem érdekel. Nekem is van férfi barátom és szoktam vele beszélgetni. Viszont nálunk az nem fér bele, hogy más nőkkel ismerkedik, flörtöl és hasonlók. Bár nekünk nincs is ilyesmire szükségünk ahhoz, hogy jól érezzük magunkat.


Aki ilyesmit akar játszani, az keressen magának másik nőt aki tűri, mert én nem tenném. Vagy javaslok nektek még valamit. Fel kellene nőni! 15-16 éves tinik, vagy azok akik ilyen agyi szinten vannak, szoktak így viselkedni max, nem felnőtt érett emberek egy komoly párkapcsolatban, ami őszinte érzelmekre alapul.


Ez óvoda, nem kapcsolat.

2017. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jav: őszinte érzelmeken alapul
2017. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kislány, ez minden, csak nem szerelem.
2017. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!