Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő után költöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek össze/ kötöttetek házasságot a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?
2017. nov. 5. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A házasságról nem tudok semmit mondani. Összeköltözni legkevesebb 6 hónap után költöztem össze valakivel. Az első összeköltözéskor 20 éves voltam (de az 11 hónap járás után volt).
2017. nov. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hónap után költöztünk össze, 3 év után házasodtunk. 31 és 33 évesek voltunk. 8 éve vagyunk együtt.
2017. nov. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hónap után költöztünk össze, akkor voltunk 20 és 22 évesek. 5 év után eljegyzés, és 7 év után házasodtunk
2017. nov. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 hét után költöztünk össze, rá 3 évre házasodtunk.

24 és 31 évesek voltunk az esküvőn.

2017. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fél év után költöztünk össze, egy év után közös lakást vettünk, most igyekszünk a hitelünkből minél többet előtörleszteni. Házasodni akkor fogunk, ha lesz elég pénzünk az "álomlagzira".
2017. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4 hónap után költöztünk össze, akkor voltam 19/L ő pedig 28/F.

Azóta eltelt 4 és fél év és esze ágában sincs feleségül venni. Értelemszerűen azóta mindjárt 24 leszek, ő pedig 33.

Lassan 5 éves párkapcsolat után nem tudom, reménykedjek-e abban, hogy valaha elvesz.

2017. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első szex után, ami második randin volt, 1 hét után.Én akkor 30+ N, Ő 50+ F. 2,5 vagyunk együtt, házasság nem lesz.
2017. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fél év ingázás után (igazaból jó, ha harminc napot töltöttünk valóban együtt) költöztünk össze, lassan egy évvel ezelőtt.


27 és 33 évesek voltunk.

Házasság még odébb van.

2017. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónap után költöztünk össze, én 19, ő 25 éves volt. 1 év múlva gyerek, 6 év múlva még egy gyerek, 10 év múlva esküvő :) 6 éve vagyunk házasok
2017. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!