Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a barátnőmmel?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?!

Figyelt kérdés

Most miért ilyen?

Szóval most költöztünk össze nemrég. Tegnap este elkezdett idegeskedni hogy minden ruháját gyűlöli, és nincs egy hordható sem, majd megkérdezte tőlem, hogy mit vegyen fel. Én rámutattam az egyikre, és kiakadt rám hogy annyira izé vagyok, vagymi. Aztán idegösszeomlást kapott a haja miatt, és elkezdett bőgni hogy levágatja az egészet a gexibe. Aztán ráfujt ilyen sprayt meg mindent majd megint bőgni kezdett hogy elcseszte a frissen mosott haját ezzel a sz..ral. Én basszus próbáltam vígasztalni de azt se tudtam mi a baja.

Az összeköltözés miatt lehet? Vagy gúnyos megjegyzéseket tettek rá? Hogy segítsek neki?

27f és ő 24l (egyetemista, lehet a stressz miatt van?)


2017. nov. 6. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mensizik?

Én akkor szoktam néha ilyen lenni:( túlzásba viszek néha dolgokat mer annyira idegbeteg tudok lenni mikor “beteg” vagyok. Nagyon rossz ám, szinte a semmiért vagyunk ilyenkor idegesek.. pedig nem akarjuk ezt. Viszont ha nem beteg akkor lehet valami bántja amit nem mer vagy nem akar elmondani, vagy nagyon stresszel a suli miatt, de te ismered lehet alapból ilyen hisztis.

2017. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy teljesen átlagos és megszokott viselkedésforma a nőknél. Ilyenkor nyugodj meg, ne akarj segíteni neki, ne akard nyugtatni, mert csak olaj a tűzre. Szépen menj le az udvarra, vagy az utcára, szívj el egy szál cigit, vagy üllj be egy presszóba igyál meg egy pohar jó hideg sört, nyugiba, faszályosan...aztan menj vissza. Ha szerencséd van akkor addigra lenyugodott és “kitombolta” magát. Ha nem, akkor csináld meg ezt újra, addig míg visszaérve már megközelíthető állapotba kerül. Oka? Ezer és egy, szorozva 6*10 a 23. hatványon egy nőnél. Ha a lenyugodt és megközelíthető állapotba került, azért rákérdezhetsz, hogy mi volt a baja.
2017. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nemtudom, én nem követem nyomon a periódusát, de holnap megkérdezem, ha már nem lesz olyan... olyan.

Remélem tényleg csak annyi.

2017. nov. 6. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg így viselkedett..? :D Ne haragudj, de ezt nagyon vicces volt olvasni, lányként is. Egyébként tuti, hogy valami más baja van, nem a ruha meg a haj... Efféle viselkedés akkor jön elő, mikor vagy már mindennel tele van a hócipő, vagy csak egyvalamivel, de azzal nagyon és nem tudja kiadni magából. Illetve az is lehet, hogy valóban már eleve ilyen hisztis volt.

Mikor ok nélkül tombol, akkor hagyd a pics.be, ilyenkor úgyse tudsz vele mit kezdeni. Ahhoz, hogy ilyenkor hathass rá, már legalább egy beszélgetésnek le kellett volna erről zajlani, hogy ez a hiszti nem visz sehova. Viszont ha még ilyen nem volt, és 'akció közben' próbálod észérvekkel meggyőzni, azzal csak hergeled. Mikor már eljut a sírásig, akkor lehet odamenni, és kérdezni hogy ez most mi volt, mi a baja, mit tudsz neki segíteni. De mondom, szerintem 100, hogy nem a ruha meg a többi volt az ok.

23

2017. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most ismered meg azt az oldalát, amivel még nem találkoztál, mert nem laktatok együtt. Ugye ezeket a kirohanásokat otthon szépen csendben eddig egyedül elintézte, most nincs hova rejtegetni őket.
2017. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azert leirni szegeny csajt, en alapvetoen egyaltalan nem szoktam ilyen lenni, de 1-2 evente egyszer nalam is beut egy ilyen hormonalis kattanas, es igazabol azt se tudom mi bajom van, egyszeruen csak minden baj, minden szomoru, minden idegesito. Csapkodok, hisztizek, rohangalok a hazban, minden bajom van, fel percenkent masert sirok. Aztan csak ugy elmulik. A leghosszabb ilyenem talan fel ora volt.
2017. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondom a megoldást ami általában bejön. Ilyenkor kicsit pátyolgasd, pár kedves szó, ölelés, arc simi és jobban fogja magát érezni. "Nekem mindben tetszel s szeretném ha azt választanád amiben igazán jól érzed magad"....majd előkapsz egy csokit hogy gondoltam jól esne. :)))
2017. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!