Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az utobbi egy evben a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utobbi egy evben a baratom kinem alhatja a szuleimet Ezert adodot egy par vita koztunk ezert. Most jelen pillanat ott alunk hogy szakitsunk mert ez a kesobbiekben se fog valtozni, de mivel szeretjuk egymast csak vivodunk?

Figyelt kérdés

3 eve vagyok egyutt a baratommal, minden oke velunk szeretjuk egymast, az elso 2 evben nagyon jol megvoltak a szuleimmel mondhatni tul jol is.

Lehetetlen a bekites a baratom hallani se akar rola. Valaki jart mar ilyen cipoben?

Mit tehetnek hogy a baratom ne igy aljon a szuleimhez?


2017. dec. 21. 15:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Elsősorban az a kérdés, a szüleid mit tettek ő ellene, hogy ennyire nagy az ellenszenv? Vagy te sem tudsz róla?
2017. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnád, mi miatt változott ennyit a viszonyuk, lehet hogy tudnánk is válaszolni.
2017. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig megvoltak, nyilván a szüleid mondtak vagy tettek valamit, amiért megutálta őket.


De te ahelyett, hogy kiderítenéd, mi az, és döntenél, látatlanban is inkább kidobnád, meg elvárnád, hogy jóban legyen velük. Miért?!

2017. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben!
2017. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem véletlenül nem kedveli őket. Szülő-párkapcsolat vitában mindig a párodat kell választani. Mert a szüleidet nem te választottad, a párodat viszont igen és nem véletlenül. Kit érdekel ha nem kedveli a családodat? Pár éven belül úgy is ketten fogtok egy családot alkotni. A szülőknek pedig ebbe semmilyen beleszólásuk nem lehet. A szüleid miatt ne ronts el egy jó kapcsolatot, mert az esetek 90%-ában a szüleiddel van a probléma.
2017. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ok nèlkül viselkedik ìgy a szüleimmel ès nem hajlandó ezen vàltoztatni, akkor szakìtok. De valamièrt olyan èrzèsem van, hogy nem erről van szó. Gyanìtom, hogy van rà oka, gondolom megkèrdezted hogy mi az, vagy tudod? Tehàt elbeszèlgetnèk a szüleimmel, hogy vegyèk èszre magukat. Ha nem teszik, akkor pedig minimalizàlnàm velük a kapcsolatot.
2017. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól körbejártad a kérdést...a lényget hogy min pattantak össze még véletlen se írtad oda. Pedig perdöntő információ.
2017. dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mcgalagony17 ***** válasza:
0%

Én is álltam már a szülők és a párom közt nem egyszer vitákban és nem értek egyet a fenti elmélettel, miszerint szélsőségesen a párunkat kell pártolni, mert a családról úgyis leválunk. Szerintem a legjobb megoldás a kompromisszum. A másik meg, hogy a szerelem elmúlik, a kapcsolatok megromlanak- tisztelet a kivételnek persze! - viszont a szüleink a szüleink maradnak amíg élünk... Toljuk el a viszonyunkat a szüleinket egy agyban lejátszódó hormonális változás miatt, aztán meg a szakítás után ne maradjon semmi ép kötődésünk? Szerintem ez nem jó ötlet.


23/N

2017. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kerdeztem a baratom hogy miert utalta meg oket, nem tudot normalis valaszt adni azt mondta hogy nem irritalja ot hanem ha a kozeleben vannak befesziti ot tehat ideges lesz..
2018. jan. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!