Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a velemenyetek errol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol a szituacirol?

Figyelt kérdés

Kislanyom oda csukta a kezet a szekreny ajtoval amit en nem lattam de a ferjem batyjanak felesege igen.(Akivel egyebkent nem csipjuk egymast) Elkezdett idegesen kiabalni az egy eves lanyomra hogy miert ilyen rossz es hogy mar megint oda csukja a kezet stb. En bementem es csak kihoztam egy szot sem szoltam. Erre utanam szol a csaj gunyosan hogy veletlen tortent es hogy a lanyom hibaja volt. En mondtam hogy tudom erre o fellengosen gunyos hangnemmel na hat akkor meg?! Ezzel becsapta ram az ajtot. En pedig annyit megjegyeztem hogy bolond ez a nő. Ezt elmeseltem a ferjemnek este o semmit nem mondott. Masnap anyos kerdezi hogy mi tortent koztuk, mert a csaj elpanaszolta hogy en csunyan beszeltem vele. Mondtam hogy semmi kulonos es elmeseltem. Anyos meg hogy miert kell egymasra jelzoket mondani? Hogy miert ellensegeskedek, es hogy szepen beszeljunk (de ezt a masik csaj nem hallotta).

Szerintetek csinaltam valami rosszat? Meg sem vadoltam semmivel, o kezdett el vedekezni ok nelkul es gunyosan beszelni. A ferjem pedig ott ult vegig es meg sem probalt megvedeni. Lehet kicsit gyerekes dolog az egesz de zavar hogy most ot hiszik artatlannak en pedig “bunos” vagyok.


2018. márc. 6. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Szeritem picit túlreagálod. Nem csináltál semmi rosszat,de nem a férjed felesége a nő,neki sincs különösebb oka megszólni őt,szerintem ő is elkönyvelte magában,hogy "bolond" a nő s ezért hallgatott.
2018. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam hogy megvedjen de annyit azert mondhatott volna hogy en semmit nem csinaltam, a masik allt nekem.
2018. márc. 6. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne a férjedtől várd, hogy védjen meg, mert nem az apukád, és te sem vagy 6 éves. Viszont..azt is el kell árulni, hogy bár nem tőle kellene várnod a dolgok tisztázását, de attól általánosságba elvárható lenne, hogy a férj, pláne ha jogos, akkor kiálljon a párjáért, és ne csöndben üljön, mert az ilyet csak a nímand kis félős senkik csinálnak.

Ahogy párom se várja el tőlem hogy ha úgy van, én mint az anyja a válla felett álljak és mondjam h így úgy, de általánosságba elvárható, hogy mint társ, támogatom, és alap h kiállok mellette.

Remélem...érthetően le tudtam írni amit akartam.

Szóval, gáz, hogy párod nyomta a kusst, de egy felnőtt nő ezt rendezi maga is.

2018. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne mártírkodj...


Azzal, hogy a kiabálásra/sírásra jelentőségteljesen bevonulsz és egy mukk nélkül kihozod, önmagában nem üzenete van, ezt nyilvőán levette a nő is.


Ilyenkor általában ha én bemennék, minimum megkérdezném, hogy "mi történt?" vagy szólnék pár szót.


Te mentél be és jöttél el szó nélkül, mint akinek baja van.


De szerintem ezt te is tudod. Szóval kár ilyen jelentéktelen idiótaságokon agyalnod, a férjed erre a piti kis közjátékotokra mégis mit mondjon?


ÉN nőként unom, gondolhatod, ő mit gondol valójában, hogy piti sz*rságokon ekecskedtek.. Ráadásul egyikőtöknek sincs több esze a másiknál, különben nem menne ilyenen hiszti.

N

2018. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*jav: önmagában üzenete van - ha alapesetben sem bírjátok egymást...
2018. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
közölted a vakvilágba, hogy bolond, akkor mit vársz? ha valakit virágnyelven idiótázol le, attól az nem változtat a lényegen. amúgy együtt laktok?
2018. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom en is rendezni a dolgokat persze, de azert jol esett volna ha kicsit kiall mellettem.

Mindig szo nelkul megyek be es jovok ki (o is ezt csinalja) csak akkor szolunk egymashoz ha muszaj.

Igen sajnos egy hazba lakunk

2018. márc. 6. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Vigyázz a kölyködre te magad!

-Ne tüntess látványos néma bevonulással... -nem vagy különb a "bolond" nőnél egy szemmel sem.

2018. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjed reakciója volt egyedül érthető. Szart az összes hülyére és élte tovább az életét.
2018. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
A férjed ott sem volt, nem látta a szituációt, csak a te szemszögedet ismeri. Így nem is lehet "megvédeni" a másikat, úgy csak belekotnyeleskedés valamibe, amiről nincs pontos ismerete. Meg valószinüleg nem is érdekli ez a pipiharc, ami közttek folyik.
2018. márc. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!