Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok ki szokott főzni, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ki szokott főzni, és milyen gyakran? Miért pont így alakult ki?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Anyukám. Majdnem minden nap. Ki tudja? Kicsi koromban is így volt már...
2018. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én. Több a szabadidőm.


N

2018. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én. Az ok egyszerű:a férjem nem tud
2018. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a barátom... pedig én is jól főzök, de engem elküld lepihenni(!). Kajálás után rögtön el is mosogat....még ilyet nem láttam :D
2018. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a barátom. Azért mert jobban szeret főzni mint én. És ő is elpakol, elmosogat. Főnyeremény. :D
2018. ápr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Èn főzök. Többnyire minden nap, maradékok esetén van egy kis csúszàs, ha elfogyott akkor megint:)

Azért alakult így mert

1. Én érek haza hamarabb melóból,

2. Főzni sokkal jobban szeretek mint boltba màszni

3. A férjem bàr feltalàlnà magàt, annyira nagyon nem tud és nem is szeret főzni, én viszont vàsàrolni rühellek, de nagyon.

Így én főzök kettőnkre, ő pedig eljàr vàsàrolni. Az összes beszerzést , heti apróbb, közepes, és a havi nagybevàsàrlàst, csekkek befizetését ő intézi. Drogériàba, gyógyszertàrba is ő megy amikor kell. Mindkettőnknek jó így.:)

2018. ápr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Úgy 70 százalék a férjem javára. Mindketten jól főzünk, de én utálok főzni, ő meg elvan vele.
2018. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kapcsolatunk első évében én főztem, mostmár vőlegényem főz. Ő is vásárol be, sokkal egyszerűbb ételeket készít, én mindig túlbonyolítottam.

Viszont én mosogatok, én takarítok, és mosok/teregetek. Így jó most nekünk, amikor valamelyikünknek több a munkája, túlóra, vagy bármi, akkor átvállaljuk egymás dolgait otthon.

27N

2018. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, és kb. 2-3 naponta főz, nekünk nincs bajunk a másnapos kajával.
2018. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én, mert egyrészt én vagyok itthon a babával egész nap, ő meg munkában van, másrészt én jobban főzök. Ő követi a recepteket ha főzni kell, de én szeretek is és jobban is megy.
2018. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!