Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha együttélő párnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha együttélő párnál a nő kívánsága miatt külön polc van a hűtőben amibe mindenki saját maga vásárol?

Figyelt kérdés

Jobban keres mint én az igaz, úgy 100 ezer forinttal. A lakást, rezsit közösen fizetjük de a kajára kitalálta hogy az legyen teljesen külön! Mivel én laktózérzékeny vagyok, szerinte ezek a cuccok drágák és nem lenne fair ha fizetné a felét mert ő meg nem szereti őket! Így pl a külön polcra saját vajat, joghurtot, sajtot, stb veszek magamnak és ő is magának saját dolgokat vesz. Már elmentünk addig hogy a tanácsára mindent külön veszünk. Múltkor este vettem észre hogy nincs kiflim, neki volt, hangosan mondtam hogy “basszus, mehetek el kifliért az éjjelnappaliba” de nem mondta rá, hogy egyek az övéből, csak hallgatott.

Ebédre a saját cuccaimból viszont szívesen megfőz, megsüt nekem bármit!

Furcsa ez nekem, mert nélkülözésben nőttem fel és mindenünket megosztottuk otthon a szüleimmel és a testvéreimmel! Ha jöttek rokonok, barátok akkor velük is. Soha nem voltam úgymond irigy az ételre. Nem vagyok egy hős, de volt hogy nagyon vágytam gyerekként egy tábla csokira (max ünnepekkor tudtunk venni), megvehettem, aztán jöttek a rokon gyerekek és szétosztottam inkább mindenki között egyenlően.

A barátnőm amúgy kedves, normális, csak ők gazdagok voltak mindig is és a pénzügyekben nagyon irigyel minden forintot! A szülei tanították neki hogy senkinek semmit nem szabad adni, egy forintot se! Az előző pasijával is ugyanígy voltak állítólag, a barátnőkkel is mindig elszámol az anyagiakkal! Nem hív meg senkit semmire és nem is fogad el semmilyen meghívást! 10 forintot is szemrebbenés nélkül visszakér bárkitől. Nem hiszitek el de amúgy nagyon jószívű, csak ezt nevelték bele!!!


2018. aug. 17. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Mondd azt, hogy a különböző szir szarjait fizesse saját magának és a rezsit is csak annyit fizess amennyi szerinted rád esik. Kíváncsi vagyok akkor is hallgatni fog e a rózsadombi beképzelt pofája.
2018. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem normális, de te választottál ikyen nőt. Az egyik legrosszabb emberfajta a gazdag, de sóher.
2018. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Elkuldeném a kampós orrú nénikéjébe.
2018. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem normális, akármelyik fél is tanácsolja.

Amúgy nem fennhangon kell megjegyezni dolgokat, én az ilyenre direkt nem reagálok, simán kérni tőle kiflit nem ment volna?

2018. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem sem normális ennyire ez egy kapcsolatban

Pedig aztán én sem vagyok egy önzetlen ember

Mindent felesben fizettem amikor volt kapcsolatom ha mentünk valahova egyszer én álltam untana meg ő

Egyedül a pénz az amiben nem szeretek kozoskodni, amikor kifizetunk mindnet ami közös akkor saját részemhez ne akarjon jogot formálni én sem akarok az ő pénzére jogot forlnalni

N24

2018. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Csak nem Heller Ágnessel élsz együtt?;))
2018. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Az nem párkapcsolat, ahol kérni kell a kiflit...
2018. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Vicces, hogy a pasik manapság hőbörögnek, hogy ők aztán nem fognak fizetni a randin, menjen minden felesben, de ha a nő csinálja ezt, az már fúj milyen?


Szerintem teljesen jól csinálja, hogy csak a saját részét veszi, miért is fizetné a te kajádat, ha te 5x annyit eszel és még drágábbak is a laktózmentes cuccaid? Jó, persze az túlzás, hogy egy kiflit nem adna neked, de talán csak nem szeret tartozni senkinek és azt sem szereti, ha neki tartoznak. Én is ilyen vagyok(szintén gazdag családban nőttem fel, talán pont ez a mentalitás tette a szüleimet is gazdaggá? Lehet példát venni) és ennek köszönhetem, hogy jó sok megspórolt pénzem van.

2018. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

De, az egy kapcsolat, ahol megkérdezem, hogy vehetek-e a másikéból. Vagy kell-e neki a maradék.

Szerintem az nem kapcsolat, ahol be kell zabálni mindent kérdés nélkül.

2018. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez ultragáz, nőként irom. A párom sokat nélkülözött, betegség miatt leszázalékolt volt és bár dolgozott mellette de nyilván kevés pénze volt. Én mindig tök szivesen vettem neki amit esetleg mem engedhetett volna meg magának, sosem sajnáltam tőle. Az exemmel viszont pont igy voltam ahogy a barátnőd veled. DE tőle azert sajnáltam mert lusta volt dolgozni, mindig kifogast keresett, éveken át eltartatta magát holott egy erős jo fizikumu ember diplomával...
2018. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!