Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudnátok mondani valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani valami ötleteket hogy mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ékszer, színházjegy, virág. Ilyesmi.

Én ezeknek örülnék.

2018. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Én egy gravírozott örökrózsát kedves ajándéknak gondolnék.
2018. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Magadat, az nem elég nagy ajándék neki?:D
2018. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mekkora összeget szánnál rá?
2018. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom nem tudta, hogy mit vegyen, nem akart hülyeséget, így pénzt kaptam és vehetek amire szükségem van. Mellé édességet amiket imádok😃
2018. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nyomtass ki képeket magatokról és tedd egy parafa tábla meg üveglap közé (nem tudom mi annak a rendes neve 😅)

Olcsó és személyes ajándék

2018. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dorobert válasza:
Szervezz bulit! Hívd meg titokban a barátait ,rokonait ,akiket kedvel... Majd Ők hoznak ajándékot is.
2018. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jesszus...


1. Ezt a kérdést már 300-an feltették a gyakorin.

2. Miért mástól kérdezed, te ismered őt...vagy nem?


Mindenképpen legyen személyes. Az elcsépelt ajándékoktől az intelligens nők kibuknak. Szóval ha nem egy egyszeri csajról van szó, ne dobd meg valami szar bonbonnal, mert erőltetett lesz a mosolya. Ha már csoki/virág, csakis olyat vegyél neki, amiért bolondul, amilyet ritkán kap. Ha nincs ilyen, meg ha kreatívabb vagy, gondold végig hogy mik a hobbijai, és valami ahhoz kapcsolódót válassz. Koncertjegy / vidd el olyan helyre amit szeret / túrázni, piknikezni / akár fagyizni egy mozival egybekötve.


Ha mindenképp tárgyban gondolkozol, esetleg gondold végig, mi az amiről említette hogy kéne már egy másik, vagy elveszített-e valamit, amit szeretett, és pótolható. Ezek a figyelmesség jelei, és ezt minden nő értékeli!

2018. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!