Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Felpofozott reggel a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felpofozott reggel a barátom mert megmondtam neki hogy nekem nem tud válaszolni ha írok neki de a haverjainak tud válaszolni. Szerintetek jogosan tette?

Figyelt kérdés
Amikor dolgozik írok neki ha szünete van. Nekem miért nem tud válaszolni?
2018. szept. 3. 17:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Alapból rohadt nagy bajok vannak akkor ha képes megütni egy nőt egyáltalán, főleg a barátnőjét

De hogy ilyen semmiség miatt

Remélem még ma megszabadulsz tőle, nem érdemelsz ilyet

2018. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a férfi? Máskor is előfordult, hogy agresszivitást tanúsított?


Mérlegeld megéri-e a kapcsolat.

2018. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többiekhez. Emiatt pofozott meg ?

Máskor is történt ilyen? Bár ha nem is, akkor sem volt helyénvaló.

Hogy közölted vele ezt?

2018. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezek után még "a barátod", akkor jogos, mert hülye vagy- mivel eltűrted és vele maradtál azonnali szakítás helyett. Aki egyszer is elnézi az ilyesmit, az meg is érdemli.
2018. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Tanult művelt ember gyengesége az agresszió ,düh kontrolban tartása.. ha ennyire beteg akkor ott nem csak pofon lesz ezek után !
2018. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
Bár azt gondolom, semmi mentség nincs arra, hogy egy "férfi" megüti a szeretett nőt; azért arra kíváncsi lennék, hogy ennek az egésznek mi az előzménye? Vannak azért olyan nők, akik még nálam is kiverik a biztosítékot, pedig én is nő vagyok. Néha olyan hisztit vágnak, hogy én is kezdem elveszteni a türelmem.
2018. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ma mi van itt? Tapló pasi szezon?


Az egyik más nők picháját stíröli feltűnően, a másik pofoszkodik.

2018. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván nem volt jogos a pofon, de arra kiváncsi lennék, hogy milyen stílusban hánytad ezt a szemére.
2018. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért felpofozott, akkor mi lesz majd, ha komolyabb veszededésre kerül sor? Csontjaid fognak törni...
2018. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
11%
Tuti durva lekezelő stílusban tetted , vagy meg is ütötted te.is ?!
2018. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!