Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátom nem segít a "női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem segít a "női munkában" de elvárja hogy besegítsek a "férfi munkában"?

Figyelt kérdés

Barátomnak természetes, hogy munka után főzzek, vezessem a háztartást, elé tegyem az ételt utána vigyem is el a koszos tányért,(nem szolgálja ki magát) mossak stb.

hogy napközben dolgozom 8-20, este érek haza de még segítsek neki a lakásfelújításban. (jelenleg ő nem dolgozik csak a lakással foglalkozik)

azzal az indokkal, hogy ez női munka, de ez alapján a betonozás és a kapálás pedig férfi munka mégis segítek benne hogy haladjunk.

mit tudok tenni?

mindent nem tudok megcsinálni, nem vagyok robot.

szerinte az én munkám nem munka abban nem lehet elfáradni, de valamiért mégis fáradt vagyok mire hazaérek és ugyan úgy takarítok utána.


2018. szept. 16. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egy ekkora barommal? Sokan ölnének ilyen nőért, aki dolgozik és házias is, nem hogy még csesztetnék...
2018. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Magadnak köszönd, már az elején nem kiszolgáló személyzet lettél volna, akkor talán nem így állna a helyzet. Beszéld meg vele, hogy osszátok el a feladatokat, nem hal bele. Ja, és ha otthon ül, akkor van ideje, hogy besegítsen neked. Ha elosztjátok, máris segíthetsz neki a lakásban is, haladtok.

Ha nem tetszik neki, és belenyugszol, akkor örökre a személyzete leszel.

2018. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki olyat szagol, amit szakit. Megerdemled
2018. szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Te választottad, nem hiszem, hogy meg fog változni. Apámnak teljesen természetes, hogy anyám ne egyedül vigye a háztartást, ő is főz, mosogat... a tapétázást is megcsinálták közösen. Esetleg megmondhatnád, hogy vannak férfi mesterszakácsok, neki sem lenne nehéz. Miért nem szakítasz és keresel mást?
2018. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Sok kérdést láttam én már ezen az oldalon, de még mindig meg tudnak lepni azzal, hogy egyesek milyen idiótával képesek együtt lenni és én még saját magam tartom teljesen alkalmatlannak egy normális párkapcsolatra pedig fele ennyire se vagyok hülye, mint a párod kedves kérdező!


Mondanám, hogy nincs olyan férfi és női munka. Nem tisztelt ő téged vagy csak nagyon kretén a felfogása vagy a neveltetése.

2018. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

És , ki mondta neked, hogy ezt kötelező megtenned???

Egyáltalán nem kötelező.

Mondhatnál NEM-et is.... van szád és nyelved neked is.


Ha pedig erőszakos fajta de még is hosszú ideje vele vagy akkor ne sírjál itt, mert úgy tűnik te ezt elviseled.

2018. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha az ilyen noi munka duma utan nem cseszted ki, akkor edd meg amit foztel, es ne csodalkozz meg panaszkodj. Tudatosan vagy egy paraszt mellett.
2018. szept. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ha minden barátommal szakítanék csak mert nem értünk egyet mindenben akkor soha nem lenne senkim.

A problémákat meg kell oldani csak tanácsot szerettem volna kérni hogyan.

Mert veszekedni nem szeretnék.

2018. szept. 16. 10:10
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
8. Akkor hajts fejet a parancsolód előtt. Mert a problémákat meg kell oldani, te mondtad, hát nem mered vele megbeszélni? Nem lesz semmi ha veszekedtek, szerintem elkerülhetetlen, mert biztos megsértődik, de ha nem beszélsz vele, nem fog változni semmi, maximum a házat is te fejezed be.
2018. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

így van a problémákat meg kell oldani....


egy normális kapcsolatban ahol nem kell tartania a nőnek a férfitól ott lazán elé áll és ezt mind elmondja neki....

Éééééssss a férfi segít neki, nem menekül el nem hagyja ott.


Nálatok így van???

Ha nem akkor itt nincs szó arról, hogy jajj akkor sosem lenne senkim....

2018. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!