Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30 és 45 közötti hölgyek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 és 45 közötti hölgyek van köztetek aki együtt él vagy, volt már szerelmes és 20 évvel fiatalabb férfiba? 24F

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Értelmes, magára valamit is adó nő nem kezd kapcsolatba egy fia korabeli emberrel, vagy ekkora korkülönbséggel..


Csak az elfuserált nők, akik képtelenek elfogadni a korukat, és a barátnőknek kell rázni a rongyot, hogy "milyen jó nő" vagyok, mert megf.rkalt egy kölyök..


45-nél pl. egy ilyen korú srác, az már kimeríti a pedofiliát is.

2018. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném hogy bárki 30 évesen szerelmes egy 10 éves kisfiúba.. Ha igen akkor nagy a baj.. Én 36 éves vagyok és sosem volt nálam fiatalabb pasim.
2018. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
45évesnél egy 25 éves csávóra gondoltam ezzel
2018. szept. 17. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező, a matek nem az erősséged.

10 éves férfi? :)

2018. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

41 vagyok. A kulonbseg 10 ev volt, 3 hetig tartott mert 30 evesen is csak egy eretlen kisgyerek volt.

Amugy azert mentem bele a talalkozasba, mert idosebbnek nezett ki, mint 30.

2018. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Randivonal társkereső tele van olyan nőkkel, hogy 10-20 év simán belefér, sőtt kifejetetten ki irják az oldalra. Természetesen egyik se akar szerető lenni. Mind magányos. Csak a kutya... Egyik se szereti a szexet, hol van csak az a kemény farok??? ... Én is kurok 17-65 ig minden nőt... :-)Jajj most jön majd néhány nő... Hű meg ha... Gumikesztyűben fogja meg a péniszt becsukott szemmel... Hű de veszélyes ez a kobra... De ha tudná használni és nem volt volna rossz élménye talán megmerné nézni... :-)

Kedves kolléga neaggódj, a nők egy része szereti a szeretkezést és nem a kutyát sétáltatja... Kutyás nővel ne menj el. A liget discóban a sarok kis szobában várják a nők a férfiakat. Vigyázz van vagy 10-20 néger is, némely nő arra gerjed, aztán ki tudja mit lehet elkapni tőle, vagyis ésszel.. A nagy gond sok nő nem szül, el van mint a befőtt. Sokból vezetőt csináltak vagyis naplopót erre a nő tipusra vigyázz. Agyban van valami defekt náluk.

2018. szept. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lósi66 válasza:
Miért ne lehetne? A mai világba már mindent lehet . A lényeg , hogy jól érezétek magatokat . A többit meg az idő úgyis eldöbti.
2018. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!