Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne megtanítani a barátomat arra, hogy reggel be tudja fonni a hajamat?

Figyelt kérdés
Pár hete összeköltöztünk. Gyakran szoktam befonva hordani a hajamat (valamivel hátközép alá ér), de hát saját magamnak csinálni elég nehézkes. Legpraktikusabb lenne, ha ő csinálná. De meg lehet erre tanítani egy férfit?
2018. okt. 3. 01:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Biztos meg lehet. Nekem párom szokott segíteni hajat festeni ott ahol nem látom,utálok fodrászhoz járni,úgyhogy így oldottuk meg. Ez mondjuk neki kéthavonta 10 percet vesz el az idejéböl. Kérdezd meg a barátodat,hogy mit szól hozzá,és kiderül.
2018. okt. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt, hogy az exem fonta be a hajam, bár ő tudott fonni. Kérdezd meg, hogy segít-e. Egyébként praktikus tudás, nekem apukám elég sokáig nem tudott mit kezdeni a hajammal (gyerek koromban), úgyhogy nem árt, ha egy pasi tud hajat fonni, főleg, ha majd lesz lányotok. De persze az is romantikus, ha neked fonja be.
2018. okt. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle.
2018. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

egy férfi mindenre képes, amire egy nő, kivéve szülni és szoptatni.


szóval hajrá!:)

2018. okt. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is hasznos lenne megtanítani. Kérdezd meg mit szól hozzá :D
2018. okt. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Apukám (igaz, ő régen volt fiatal) gyerekkorában ezt megtanulta, mert egy nővére és egy húga volt, mindegyikük hosszú hajjal.

Ezt a tudását a mai napig kamatoztatja, amikor a kertből kiszedett fokhagymákat száruknál fogva összefonja és tökéletes füzéreket készít belőlük, amiket így praktikusan lehet tárolni. :DDD

Szóval megtanulni meg lehet, az más kérdés, hogy reggel munkába menet kinek van idegzete ezzel bíbelődni.

2018. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Én a fiuimat arra tanítottam meg, hogy hogyan gyantazzak le a honaljamat 😀


Ha van hozzá indíttatása akkor hajrá.

2018. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg lehet tanítani. Meg kell kérdezni tőle, hogy lenne-e hozzá kedve.
2018. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"kivéve szülni és szoptatni."

Tévedsz: csak szülni nem tud.

De terhes lehet, és teje is lehet. Csak kell hozzá egy hormonkezelés, és a tej sajnos kevés egy gyerekhez, 2 férfi kellene.


Nem tudnak az asszonyok annyival többet, amennyivel szeretnének.

2018. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudnak az asszonyok annyival többet, amennyivel szeretnének."


Szeretne a fene. :) Az elején, amikor pár hetes volt a lányom és két óránként kérte a cicit, bizony jól jött volna, ha néha fel tud váltani az apja (vagy bárki, akinek teje van).

2018. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!