Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szolnatok hozza ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok hozza ha a parotok a volt felesegenek adna csirket, tojast a hutobol, viragot nonapra?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt. Szerinte ezekkel semmi gond nincs. En pedig nem ertem miert kell neki kedveskedni. Nincs igazam?
2018. okt. 10. 20:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

A virag egyszerű kedvesség , a tanárodnak is viszel néha stb.. bunkoság ugy beállítani valahova hogy nőnapkor nem viszel semmit.

A csirkét meg tojást tenyleg a gyerekeknek viheti. Hidd el nem egyszerű egyedüli anyának több gyerekkel. Nekem elváltak a szüleim,és amikor apa hozott valami halat,vagy lazacot, bármi egzotikusat, vagy csak simán kaját,nagyon jól esett. Akkor úgy éreztem gondol ránk stb,pedig alapjáraton jobban el volt foglalva az akkori nőjével aki természetesen rühellt minket,és mindent megtett hogy távol tartson egymástól. Ne legyél ilyen.

2018. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ilyen. A gyerekek tobbet laknak nalunk mint az anyjuknal. En tanulok veluk, es vigyazok rajtuk, az anyjukat raadasul utaljak, engem szeretnek. Nagyon jo baratnok vagyunk. Szoval nem a gyerekekkel van bajom.
2018. okt. 10. 21:19
 13/25 A kérdező kommentje:
Rajtuk=rajuk*
2018. okt. 10. 21:20
 14/25 A kérdező kommentje:
Erdekes modon nekem ferfiakkal se lehet szoba allni se, nem hogy ilyen dolgokat csinalnek.
2018. okt. 10. 21:23
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
mondom en, hogy husos csontot is visz az gazember!
2018. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
* az a gazmber
2018. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Jó hagyjuk már ezt.... Egy p. Cs a párod kb leírtad, francnak vagy vele. Valaki kényszerít?.. Csöpögteted át infókat sorba...Hányok az ilyentől.... Persze te szegény áldozat vagy, a fèrjed amúgy egy szemèt, ti tök csórók vagytok, ők meg kacsalábon forgó palotàban laknak. Szomorú történet...
2018. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Trollszaga van a kérdésnek.
2018. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Arra reagálok amit írnak.

A nőnek földek és ingatlanok vannak a nevén kb 200 Millió forint értékben. Legtöbb bérbe van adva. És igen kacsalábon forgó palotában lakik vadi új ház vadi új bútorok stb, párom építette neki mert ez volt a kívánsága! Ha nem hiszed, te bajod! Ezért is nem értem miért kell még kajával is kiszolgálni vagy bármivel!


Nem troll kérdés, sajnos...... bár csak szórakoznék!

2018. okt. 11. 09:49
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
De bmeg akkor tegyél fel normálisan egy kérdést .... Mert tudod ahhoz hogy hasznos választ adjunk, nem árt tudni a részleteket.... Pl. A kérdésben nem írtad, hogy vannak gyerekek, ez azért elég fontos... Na mindegy kár belèd a "szó" .. És nem nem hiszem el ezt a sok stars ágota.. Utálják az anyjukat pff...
2018. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!