Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy szakíthatnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakíthatnék vele?

Figyelt kérdés

4 éve van egy párom. Együttélünk. Az én saját lakásomban, ahol ő semmit nem fizet. Nagyon csúnyán beszél velem, mint a kutyával. Már bántott is.

Sajnos genyeget, hogyha nem maradhat, akkor tönkreteszi az életem...és sajnos meg is tennék. Nagyon félek, de nem bírom ezt tovább, muszáj lépnem...


2018. nov. 25. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Vannak szekrény méretű barátaid? Ők majd megbeszélik vele a dolgokat. Egyébként miért ilyen selejt emberekkel jöttök össze? Tudom, az elején még kedves volt,lehozta a csillagokat is stb. Jó lenne egyszer már a külsőn is tovább látni, mert nem igaz, hogy nem lehet pl. pár nap alatt megismerni nagyjából, hogy milyen emberrel is állunk szemben. Nekem eddig sikerült, mert nem csak azt nézem, hogy velem szemben milyen az adott illető, hanem azt is figyelembe veszem, hogy másokkal hogy viselkedik. Így hamar rájövök arra is pl. hogy egy munkahelyen ki a pletykás sz.rkavaró, kinek mit érdemes elmondani,vagy egyáltalán foglalkozni vele.
2018. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Család, apa, testvér, barátok. Én csak össze pakolnam a cuccait mire haza ér. És ezekkel az emberekkel várnám, hogy ne legyen belőle baj.
2018. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kellett volna látleletet vetetni, és feljelenteni.

Összepakolsz, kiteszed, zárat cserélsz. Legjobb, ha pár napra el is utazol, hogy ne találjon meg és ne tudjon zaklatni. Ha nem hagy békén, akkor jelentsd fel.

2018. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tadd, ahogyan az előzőek javasolták. Végső soron bíróságilag elrendelt távoltartási végzés, amikor még a közeledbe se kerülhet.
2018. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!