Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátom október elején költözött el és még szeretne egy kis időt, hogy megismerje önmagát és mivel még neki ez új, szeretne hozzászokni mindenhez, és nem kényszerből akar összeköltözni, azonban kell neki néhány hónap. Már lassan három éve vagyunk együtt, viszont én még tanulok, nem sokára végzek. Otthon én nem érzem már annyira jól magam, ezért elköltöztem ideiglenesen a barátnőmhöz. Sajnos a családom mindig olyanokért hívogat, ami nem mindig fontos, és gyakran torkollik veszekedésbe, ezáltal én is felidegesítem magam. Legfőképpen ez is visszatartja őt, hogy ha én összeveszek a családommal, akkor ugyanezt a negatív állapotot viszem át a mi kapcsolatunkba is. Várom véleményeteket, ti mit gondoltok arról, hogy jó, ha hagyom ezt, hogy nem akar még összeköltözni vagy legalábbis hagyjak neki még időt? Minden lány ismerősöm azzal jön, hogy ha már egy ideje együtt vagyunk, miért nem költözünk össze és az elég gáz, ha nem akar ennyi idő után "velem lenni".

2018. nov. 27. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Dolgozol valamit, van önálló bevételed?
2018. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt barátnőm, aki ha a muter/fater felhívta, jól felidegelte magát, aztán rajtam vezette le.

Megmérgezte a kapcsolatot és nem volt hova menekülnöm előle (már együtt éltünk).


Lehet emiatt nem akar veled a barátod összeköltözni és lehet ezt kéne csak megoldanod, hogy bízzon benned annyira, hogy összeköltözzön veled.

2018. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta, hogy nem akar kényszerből veled lakni. Te elmentél otthonról, de egyedül nem megy, kell valaki, akivel könnyebb. Neki ez nem elég indok egy ilyen komoly lépéshez. Az teljesen jó, ha előbb ki akarja próbálni, hogy milyen egyedül lakni, mindenről önállóan gondoskodni.

Várd ki türelemmel, amíg ő is akarja, ne kényszerítsd rá azért, mert "minden barátnőd ezt mondja". Neked se fog ártani, ha kicsit önálló leszel, és pl. leválsz a szüleidről.

2018. nov. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

"Sajnos a családom mindig olyanokért hívogat, ami nem mindig fontos, és gyakran torkollik veszekedésbe, ezáltal én is felidegesítem magam."


Ezen nagyon sürgősen változtass, mert simán rámehet a kapcsolatod!

És igen, könnyen lehet, hogy a párod épp ezért húzódozik az összeköltözéstől.

2018. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Habár én azt vallom amint lehet minél hamarabb költözzön egy pár össze(nyilván nem két hét után, de mondjuk egy fél év-év után) mert lakva ismerszik meg valaki, de teljesen megértem a párodat, hogy még egy kicsit "egyedül" is akar lenni. Én a szülőktől rögtön a páromhoz költöztem és bennem volt az érzés, hogy élnék külön is,annak vége is lett, de más bajok is voltak. Apám meg 50 évesen találta ki, hogy még nem élt egyedül ki akarja próbálni, minden emberben van ilyen szerintem. Azzal viszont kezdj valamit, hogy a hangulatodat rá nyomod, mert ő nem tehet róla, hogy a családod felidegesít. Akkor max vonulj el egy fél órára, dühöngd ki magad aztán annyi. Így én is megértem, hogy kétségei vannak picit.
2018. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Kíváncsi voltam arra, hogy mások mit gondolnak erről.

Én is tudom, hogy a "felbosszantom magamat" dolgon változtatni kell, de nyilván nekem is idő kell egy kicsit.

2018. nov. 27. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked idő kell, akkor neki is jár, úgyhogy ez döntetlen akkor. Ha sikerül nem a párodon levezetni a dühödet, nagyságrendekkel jobb lesz a pároddal a kapcsolatod, hidd el.
2018. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha jól értem, ő nem vesz téged komolyan, te pedig bevétel nélkül akarod a segged becuccolni hozzá, amihez nyilván nincs kedve, miután nem vesz téged komolyan.


Ezek után maximum pár hónapot adok ennek a kapcsolatnak.

2018. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván beleadnék, és felesben fizetnénk a rezsit,mert nem nagy nála összeségében. Szüleié a lakás,és nem kérnek tőle külön pénzt. Ha elvállalok gyakornoki melót,akkor ki tudom fizetni. Így érted?
2018. nov. 27. 16:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!