Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Cigi kérdés együttélésnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigi kérdés együttélésnél?

Figyelt kérdés

Barátom cigizik, én viszont nem. 2 hónapja költöztünk össze 10 emeletes panel lakásba. Mivel sajnos nincs erkélyünk, eddig úgy oldotta meg, hogy az ablakon kihajolt és úgy szívta, kifele ment a füst. Nem igazán örülök, hogy dohányzik, de már megszoktam, ez ellen nincs problémám. Viszont most hogy jön be a hideg idő, a fűtött szobába elég rossz, mikor rágyújt kinyitja az ablakot, valamikor 20-30 percenként is, (Főleg hétvégén érződik ez igazán), mert elég sokat dohányzik. Pont az ablak alatt van az ágyunk és éjjel sem jól eső érzés arra ébredni, hogy megcsap a hideg, mert olyankor is szívja. Csak az az egy megoldás lenne, hogy lemegy a ház elé, sok szomszéd ott cigizik. Viszont nincs szívem leküldeni, hogy na szívem menjél csak le 20 percenként a ház elé, igaz, hogy kint mínusz van és szakad a hó.

Hogy oldanátok meg ezt a kérdést?



2018. nov. 27. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak a hideggel van a baj, hanem a füst is. Ugyan úgy ártalmas számodra is. Ha ennyire odavan a cigiért, akkor menjen le az udvarra.
2018. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Én is leküldeném, más megoldás nincs, hacsak nem tud át menni másik szobába dohányozni, de gondolom nem. Max menjen be a fürdőbe, de ott is bagó szagot csinál, nálunk a felső szomszéd a fürdőben szívja mindig hozzánk meg mindig lejön a szellőzőn a szag nem tudunk vele mit csinálni.
2018. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Én sajnos dohanyzok. És a párom nem. Soha 3gy szóval sem piszkált érte DE mindig oda figyelek, hogy ne csokoljam meg budosen, ha hozzá bújok minimum kezmosás rágó parfüm. Lakásba pedig tabu. Kérd meg. Hátha kevesebbet fog szívni. Ez így nem okes számomra se lenne az pedig mondom én is dohányos vagyok.
2018. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát én úgy oldanám meg, hogy nem lennék együtt olyannal aki bent a lakásban cigizik. Ugyanis ezt nem egy-két nap kell majd elviselni, hanem egy életen át. Azt meg nem szeretném.

Ugye a levegő a szobában nem cserélődik olyan gyorsan, vagyis miután elszívta a cigit tovább kell szellőztetni még egy darabig. Ha meg fél óránként szivja akkor szinte egyfolytában nyitva kell tartani, feltéve, hogy rendesen ki akarsz szellőztetni. Viszont ha több szomszéd is a ház előtt cigizik akkor ő is tehetné.

Ha majd lesz esetleg gyerek akkor is bent fog és nyitogatjátok rá az ablakot?

Aki cigizik az ő dolga ha engem nem tesz ki kellemetlenségnek azáltal, hogy vagy nekem is szívnom kell a füstöt vagy hidegben lenni az örökös szellőztetés miatt. Vagyis nekem nem lenne kérdés..

2018. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Jó nagy paradoxonban vagy. Gyakorlatilag megoldást akarsz rá, de két olyan dolgot vetettél fel, ami megoldás lenne, viszont egyiket sem akarod.

Vagy elviseled ezt, vagy megkéred, hogy menjen le, mert a füst is bejön, és le is hűti a lakást ha ennyi ideig nyitva van az ablak..


Ha cigiznék, akkor valószínűleg én mennék le, mielőtt még szólnál érte. Szerintem így a normális.

2018. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Es hogy dolgozik, ha 20 percenkent ragyujt?


Nyissa ki az ablakot a konyhaban vagy menjen le a haz ele.

2018. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%
Eleve miért jöttél össze vele, ha már ismerkedésnél feltűnt a cigi? Ha te nem cigizel, nem zavart az elején ez?
2018. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Én cigiztem néhány évet, azóta letettem. Pont az egyik barátnőm mellett volt az a néhány év, aki nem dohányzott.


Én letakarodtam az udvarra, eszembe sem jutott volna soha az orra alá füstölni.

Hiába nyitod ki az ablakot, valamennyi füst úgyis bemegy. A hideggel együtt.


Kérd meg kulturáltan, hogy menjen le az udvarra.

2018. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig biztos lezavarnám!

Gyujtson rá kevesebbet és vegye a fáradságit g elmegy!

Én is dohányzom, laktam panelba és jè letdudtam menni a 4.-ről.

A 10 emeletesbem meg még lift is van!

2018. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9*

N27

2018. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!