Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nalatok, hogy mukodik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nalatok, hogy mukodik a karacson!? A ferfi semmit nem kell csinaljon? Csak a no dolga minden?!

Figyelt kérdés
2018. dec. 24. 14:35
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%
A férfi dolga a főzés,az enyém a karácsonyfa díszités.
2018. dec. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen előre megbeszélt munkakiosztás van
2018. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 The pale emperor ***** válasza:
91%
Én sütök, főzök, a párom (férfi) pedig takarít meg a fát intézi.
2018. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
76%
Férj megsütötte a zserbót, közösen megcsináltuk a bejgliket már tegnapelőtt. Tegnap, tegnapelőtt takarítottam, bár ezt mindig szoktam, tehát nincs köze a Karácsonyhoz. Én főzök és díszítem a fát, ez utóbbi nem munka, én szeretem.
2018. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
90%
Én fát díszítek, csomagolók. Ő főz. Egy gyors takarítás még hátra van. Aki előbb végez, besegít a másiknak.
2018. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de ki választott magának olyan társat, aki nem éri fel ésszel a dolgokat, és csak döglik a kanapén?

5 válaszból 5 esetben a férfi kiveszi a részét mindenből, nem ez a jellemző, hogy a nő csinál mindent.

2018. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Én megvettem az összes karácsonyi ajándékot, meg főztem. A hétvégét végigdolgoztam, ìgy a takarítás, fadíszítés a férjemre maradt. Ma konkrétan PIHENÜNK. Tévézünk, játszunk a gyerekekkel.
2018. dec. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
41%

3 napból 2-n én főzök, egyen ő. Együtt takaríttottunk, de a nehezebb részét a férjem csinálta. Együtt díszítettük a fát, együtt vásároltunk is be.

Csak a proliknál van az, hogy a nő robotol, de mindneki olyat szagol, amilyet szakított :D

2018. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
18%
Nem tartok karácsonyt, fával se szórakozok ugyan olyan nap mint a többi,gond egy szál se! ;)
2018. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
En a tegnapi napot vegig foztem,kozben a 6 honapos fiamra is figyelni kellett, mivel a ferjemnek programja volt par ismerossel talalkozott.Ma takaritas volt ,meg kertem dolgozzunk ossze ,ha nem akkor en estere hulla max leszek.El ment a boltba,hiaba vartam,h mikor jon bar a gyerekre figyeljen.Vittem le a szemetet es akkor latom,h az autoban ul es telefonal,el telt fel ora meg mindig nem jott fel,akkor le mentem szolni ,h ki az a fontos szemely akivel beszel es mi az a surgos ami Nem er ra kesobb.A baratjaval telozott,es nem ertette miert vagyok fel haborodva.Mindennel vegeztem ,mire haza ert a boltbol,es a telefonalasbol.Mondtam neki,h ezt mashol nem igy szokas,ezt csak naluk a csaladjanal amit latott,h az anyja robotol ,a ferfiak ulnek a palinka mellett. Most en vagyok a szar,mert nincs kedvem estear semmihez,csak aludnek ,mivel most o megint alszik es a gyerekkel is en foglalkozom.Velem nem lehet semmit se csinalni mert negativ vagyok.De hat en is szeretnek nyugalomba fekudni egy kad vizbe ,de hat alszik igy a gyerek is megint ram maradt.
2018. dec. 24. 16:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!