Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy legyen egy nő a megszerze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen egy nő a megszerzendő vad akkoris mikor már évek óta együtt él a párjával és igazából örülnek neki, ha össze tudják hangolni az intim együttléteket?

Figyelt kérdés
próbálom pikáns üzenetekkel, fehérneműkkel stb csábítani, hogy tepernie kelljen, de általában vagy leteper rögtön vagy füle botját nem mozdítja, mit lehet ilyen esetben tenni, hogy újra előtörjön belőle a vadászösztön és ne unjon rám?
2019. febr. 3. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Miért gondolod, hoyg veled van a hiba? Lehet, hogy csak alacsony lett a libidója.

Persze te már egyből nekiállsz a hülye bulvárlapok fehérneműs praktikáit kipróbálni. :D

Nem a nő hibája, ha a férfi nem akar szexelni.

2019. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, jogos a kérdés, nem tudom mi okozta, de tenni szeretnék ellene, mert ez nekem így elég önbizalomromboló.
2019. febr. 3. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem kíván meg valaki, mi tudsz tenni? Nem értem.
2019. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne a tini receptjeidet vedd elö!!!!
2019. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szó nincs róla hogy nem kíván. Én a vágyakozást akarom nála elérni, hogy ne legyen neki ilyen egyértelmű hogy azonnal megkaphat illetve ha nem kaphat meg azonnal akkor ne durcizzon be hanem pörögjön fel benne az hogy meg kell szereznie.
2019. febr. 3. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De ez nem egy erotikus művészfilm, amiben újra randizni meg lángolni kezdenek az emberek, hanem egy szövetség, hosszútávon, sok csenddel és unalommal :D
2019. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne minden energiád körülötte forogjon. Érezd magad jól, járj el csajos estekre stb. Az a legszexibb, amikor egy nő jól érzi magát és nem pedig az erőlködéstől izzad. Egyébként azt is figyelembe kell venned, hogy nem mindenki akar napi 3x párzani, van, aki heti 2 alkalommal köszöni, neki az tökéletes.
2019. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán ne nézz annyi szappanoperát és ne olvass annyi bulvárlapot.

Mesgsúgom hogy a valóságtól mindkettő távol áll.

Nekem kifejezetten nevetséges ha egy nő a Kiskegyed receptje szerint csábít.


És végül is mi a gond? Normális a szexuális életed, kielégít rendszeresen. Ha dugni akarsz és "beöltözöl" és rádmászik akkor az a baj, ha nem mászik mert te elutasítod és ő erre durcás akkor az a baj. Ha nem dug meg akkor megint ő a hibás, mert észre sem vesz.

Megőrülnék egy ilyen nő mellett.

2019. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)

Úgy látszik tényleg hatalmas a kettősség.


Megannyi pasi panaszkodik hogy már unja otthon a dolgokat, a monoton egyhangú napokat. Én próbálok pajkos lenni és már ez is baj. Én meg megőrülnék egy olyan kapcsolatban ahol nem lehet néhanapján átlag feletti romantikát és szenvedélyt csempészni a kapcsolatban, elunnál magam és szép lassan ellaposodna az egész. De ahány ember....

2019. febr. 4. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!