Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az gáz ha egy férfinek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy férfinek nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés
Tegyük fel olyan pozicíóban dolgozik hogy van sofőrje, ha meg amúgy menni kell valahova akkor taxit hív.

2019. febr. 16. 15:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%

Én olyat is ismerek, ahol két harmincéves ember van együtt.A nőnek kocsija van, meg jogsija a csávónak se jogsi se kocsi.

Még is csinált neki egy gyereket.

Kicsit humoros látni őket, mikor viszik a gyereket is,hátul a gyerekülésben, a csávó meg ott ül hátul.

Kicsit teszetosza a legény, az asszony biztos megzabolázza otthon.

Ott nem kérdés kié az utolsó szó, vagy ki dönt mindenben.

2019. febr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Számomra kicsit fura.
2019. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Úriember nem vezet.
2019. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a formában elég érdekes.
2019. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem gáz, de azért hasznos dolog, ha van.
2019. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ hol él. Ha pesti, akkor nem gáz egyáltalán. Ha vidéki, akkor azért jobb, ha nincs tömegközlekedéshez kötve. Én egy kisvárosban élek és voltam kocsi nélkül. Szopás volt. Nem azért, mert derogál bringára pattanni vagy gyalog menni, hanem ki voltam téve az elemeknek, nem tudtam egyszerre annyi mindent szállítani, időveszteséggel járt ahhoz képest, hogy járművet használtam volna.

Párkapcsolat/csajozás szempontból sem gáz, nem mindenkit érdekel.

32/f

2019. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem gáz, de nagyon szexi ahogy egy pasi vezet. Ha kéziváltós, még jobban :) Látszik rajtuk az erő, meg a határozottság.
2019. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Miért lenne gáz?


Az a gáz, amikor valakinek van jogsija, és egy 30 éves, fostalicska BMW volánja mögött játssza a Vindízelt.

Meg a sok nyikhaj, a hiteles kocsikkal.


Nálam is a TAXI a megoldás, mert mi értelme a kocsinak, ha a buliban csak üdítőt ihatsz?

2019. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, hogy hol... Budapesten nem is nagyon van rá szükség...De mondjuk Tápióbükkönybattonyán azért nem árt ha tudsz vezetni.
2019. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Én 25 éves vagyok és most kezdtem el gáznak érezni de eddig tényleg nem zavart. Szóval tavasszal/nyáron megcsinálom a jogsit.


A 18-23 éves csajokat akikkel randizom ez nem zavarja, de jobb megelőzni a bajt, ha meglehet, mert ahogy idősödöm úgy nőnek majd a nők elvárásai velem szemben az életben elért dolgaimban. (És ez igaz minden férfira.) Ez egy hasznos alapvető skill, amivel nem hátrány ha rendelkezik az ember.

2019. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!