Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon megcsal a párom 5ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a párom 5ev után vagy valaki tényleg csak szórakozik velünk?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi hogy nem olyan rég egy kamufeszrol rám írt valaki(írásából ítélve elég szegényes agy tájon)hogy a párom szeretője konkrétan bármit kérdeztem csak annyit írt hogy a párommal nagyon jó a szex..azt hogy hol mikor csináljak nem fejtette ki.Viszont!Tud rólam egy két dolgot pl hogy milyen gyógyszert szedek vagy hogy nézem a párom feszet olykor illetve kérdezte hogy nem e veszek rajta észre valami furcsát...Nos a furcsa egy hete tart valóban kicsit megváltozott alig van puszi szeretet és szex..az mondjuk nincs is egy hete.Ha a másik oldalról közelítve nézem ugyanis a párom tagadja hogy lenne valaki akkor nem tudom.az tény hogy hozzák viszik háztól házig egyedül nem jár el...de akkor miért nincs szex sem és ki az aki csak úgy random rám ír...
2019. febr. 28. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki hozza - viszi háztól házig? Napközben vele vagy? Nem. A férfiak leleményesek, mindent megtudnak oldani. Az, hogy a valaki írt neked, és olyan dolgokat, amik pl nem nyilvánosak... Hát erősen elgondolkodnék a helyedben. Előttem van a kép, ahogy a pasi mondja a szeretőjének : "jajj az az idegbeteg xy(a neved) már megint kikészített, hamarosan elhagyom mert gyógyszerfüggő" és utána jól kibeszél. Ez az a dolog, amit másnak nem mond el az ember csak úgy, ez már a nagyon személyes kategória!
2019. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy valami volt közöttük, lehet, szex is, lehet nem, de a párod kilépett ebből, amit a nő zokon vett és most megpróbálja bemártani.
2019. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Áhh, ha be akarja mártani, küldött volna konkrét bizonyítékot, pl hívásnapló, üzenetek bármi. Konkrét dolgokat írt volna.
2019. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell 2x kiírni ugyan azt a kérdést?
2019. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A főnöke hozzá viszi.Napi szinten ki van fizetve szóval még azt se mondhatjuk hogy nem jár el dolgozni.A hölgyemeny semmi fontos bizonyítékot nem küldött folyamatosan csak azt irogatta hogy jó a párommal a szex és hogy ezeket tudja rólam.illetve hogy a párom csak a kisfiunk miatt van velem.
2019. febr. 28. 14:15
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként ha rakerdezek hogy miért nincs szex azt mondja fáradt(tény nehéz fizikai munkát végez és csak vasárnap szabad) vagy hogy a gyerekeink nem alszanak stb...de amikor hirtelen a semmiből jön egy ilyen üzenet azért elgondolkodik az ember
2019. febr. 28. 14:22
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért kedves négyes, mert a kérdező teljesen kétségbe van esve. Kívülálló emberek meglátása sokat számít. Én is voltam hasonló helyzetben, amíg nem voltam biztos semmiben, addig nem mertem senkinek mondani a barátaim közül, senkit sem mertem megkérdezni, ugyanis a világ ilyen, jól kiröhög ha alaptalan a vádaskodás, ráadásul elintézik ennyivel : jajj ugyan ne idegeskedj.. Érdemleges választ úgysem kapsz senkitől. Itt meg rengeteg féle ember van, és nem a barátaink.
2019. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha ennyire bizonytalan vagy, hogy már többször kiírtad a kérdést, többen írtuk, hogy figyelj oda stb de te mindig mindent megmagyarázol, akkor mégis minek írsz ide? Mindenre kontrázol, hogy így úgy van. Én is eltudok menni itthonról úgy, hogy a párom azt higyje dolgozni megyek. Pont azért, hogy megcsalhassam, és ne keveredjek gyanúba. De természetesen én nem csalom meg, csak értsd meg, nem jelent semmit, hogy mennek érte meg viszik! Férfiaknak vannak cinkostársaik.

De azt hiszel, amit akarsz... Itt senki nem fogja leírni, amit annyira olvasni akarsz, hogy jaaj nyugodj meg, kamu az egész.

2019. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, még egyszer megkérdezem, minek kell 2x kiírni ugyan azon kérdést? A másik kérdésben azt írtad, hogy már letiltott az az ember, aki rád ír, meg a férjedet is.
2019. febr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Attól még nem feltétlen hülye,mert annak próbálja beállítani magát a fake profil.Én írnék a csajnak,ès beadnám, hogy megkérdeztem a barátom,és bevallotta,majd szakított veled.Mindezt munkaidőben,napközben,vagyis amikor a barátod tuti dolgozik.Aztán meglátjuk a pasid milyen hangulatban érkezik haza egy ilyen után.Mit mondd,mit kérdez,dühös,nem,szól,nem szól.Akár mi.
2019. febr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!