Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki hogy éli meg a társasmagányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy éli meg a társasmagányt?

Figyelt kérdés
Van párom 3eve együtt élünk van két gyermekünk.De mellette kegyetlenül unalmas az életünk.O dolgozik én itthon.Ami ügyelet önmagában teljesen normális hisz sokan vagyunk igy.De sosem mozdulunk ki,nem beszélünk meg soha semmit ha kérdezek bármit mindig lehurrog.Semmit nem foglalkozik szinte velünk haza jön szokasos esti rutin és lefekszik jatszani a telefonján.Persze igen tudom fáradt és szeretne pihenni én teljesen megértő vagyok de mellette teljesen elhanyagolva érzem magam mellette...Sosem kérdezi meg hogy nekünk hogy tellenek a napjaink pedig én mindig azzal kezdem ha haza ér... Gyakran érzem magam csak egy házi cselednek mint sem nőnek....Talán ezért is lettem szorongásos pánikbeteg...Nem sirankozni szeretnék vagy talán mégis...hiába mondom neki hogy ez így nem jó felemeszt minket a mindennapi rutin süket fülekre találok...nem tudom mit csinalhatnek meg....Idejét se tudom hogy a család mikor mozdult ki bárhová akárcsak sétálni...Már teljesen befarsultam meg mondom az igazat.Nincs családom se barátaim csak ő lenne nekem de talán ő sincs.szivesen hallgatnek tanácsot vagy csak pár kedves szót hogy mit tudnék csinálni ha érdemes még egyáltalán.
2019. márc. 12. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mintha a saját életemről olvastam volna, azzal a különbséggel, hogy én 14 éve élek így egy gyerekkel.

Évek óta próbálok szabadulni, de sosincs hozzá elég bátorságom.

2019. márc. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez férfiként. Hazajön a párom, zuhany, teló, laptop, tablet, TV együt, majd alvás.
2019. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyorsan eljött a vég,de legalább nézd a pozitív oldalát,nem 20 év telt el.Mostantól kezdve csak olyan gondolataid legyenek,hogy hogyan tudnál megszabadulni ettől az embertől,hogyan tudnál új életet kezdeni egyedül a gyerekekkel.Ha már 3év után ilyen valaki,szerinted mi lesz később ? Inkább egy anyaotthon,mint ilyen közeg.
2019. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyelőre nincs szabadulás.A fiam kicsi még egyelőre a bölcsi nem opció.Csaladi házba vissza nem költözhetnek hisz sem apámmal sem anyámmal nem vagyok jóban.Anyam amúgy se itt lakik az 15eve lelépett a szeretojevel.Apammal meg mióta öcsém nojevel össze jött nem túl jó a viszony..más csaladtagom meg nincs.Ergo egyedül vagyok egyelőre ezzel a problémával.Nem mondom hogy nem szeretem de van az a nap amikor már nem bírom és csak veszekszek de konkretan a semmire
2019. márc. 12. 19:24
 5/12 anonim ***** válasza:

20 éve csinálom ezt.

Nyitott szemmel járj. Menjetek a gyerekekkel mindenhova ahova csak lehet. Ismerkedj barátkozz.

Apád se semmi, de ez nem a te dolgod, probálj vele néha beszélni. Ugyse maradnak együtt sokáig a csajjal.


Szard le a párodat, mossál fözzél rá, mert ő dolgozik.

De tornázz otthon, tanulj nyelvet, kapd össze magad, és elötted az élet.


Ha sokáig veszekszel vele, eőbb utobb elcsattanhat az első pofon is.


Kisgyerekkel olyan könnyü barátkozni,menjetek.

2019. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A pofonon sajnos már túl vagyunk...de ez a legkisebb talán már nem is a fizikai hanem a lelki dolgok amit már nem birok
2019. márc. 12. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Szedjel fel szeretot. Ott a tinder. Elso kep legyen hatta vagy fej nelkul.
2019. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem.gondolom hogy a szerető lenne erre a megoldás...ha kiderül és elhagy a gyerekeknek okozok lelki sérülést azt meg nem akarom.
2019. márc. 12. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Az nagyobb lelki sèrülès a gyerekeknek, hogy ilyen "családban" kell felnőniük, ahol apa esetenkènt lekever 1-2 Taylor anyának, mint az, hogy szètmentek. Így se úgyse foglalkozik veletek, nagy változást nem okozna az èletükbe, hogy nem èl velük apa..

Gondolom ezt csak kifogásnak szántad, mert igazából azzal van a problèma, hogy egyedül nem tudsz mit kezdeni magatokkal. Nincs hová menned, a megèlhetèsetek is nehèzkes lenne.

Jól eltoltad az èleted, hogy 2 gyereket is szültèl így, felteszem nem az törtènt, hogy előtte minden happy, aztán hirtelen elromlott, ès lett egy agresszív, èrzèketlen vadbarom.

Nem tudsz mást tenni, minthogy kitalálod hogy tudsz majd egyedül lábra állni, ès fokozatosan megteremteni hozzá a feltèteleket. Aztán ha eljön az ideje, akkor szèpen lelèpni.

2019. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak a kisebbik gyermek az övé.de igen egyelőre egyedül nem tudok még felállni a szarbol...
2019. márc. 13. 11:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!