Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, akik el vannak tartva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik el vannak tartva, miért jó ez? Miért jó függeni valakitől és zsebpénzt kérni 30 évesen?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 16:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Férfiak, ne válaszoljanak, kössz.
2019. márc. 21. 16:09
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Mert még mindig jobb, mint dolgozni.
2019. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Bár én nem vagyok eltartott (de nő vagyok), néha megértem azokat, akik ezt az utat választják.


Nyilván negatívum, hogy nem lehetnek a maguk urai, de közben sosem csúsznak bele a létbizonytalanságba. Az eltartott nők azért sosem minimálbéres pasival vannak, így hó végén nincs esély rá, hogy ne tudjanak befizetni egy számlát, vagy ne tudjanak bevásárolni.


Közben nincs rajtuk az esetlegesen vezetői pozícióval járó stressz, elváráshalmaz.

2019. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Volt egy exem aki azt tartotta termèszetesnek ha ő vesz meg mindent helyettem. Utàltam, nem is voltunk együtt sokàig...

Èn se èrtem az ilyesmit....

22/N

2019. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
Tényleg nem érted? Akkor nagyon buta vagy.
2019. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

"de közben sosem csúsznak bele a létbizonytalanságba"


???

Pont, hogy akkor vannak folyamatos létbizonytalanságban, amikor függenek valakitől. Az esetek nagy többségében szakítással végződik a kapcsolat, akkor mit csinálnak ezek a nők? Életük végén nincs nyugdíjuk, mert nem dolgoztak, a férfiak pedig vagy 10 évvel korábban halnak mint a nők.

2019. márc. 21. 16:17
 7/25 anonim ***** válasza:

6: Addigra van legalább egy felnőtt gyereke, és ő is örököl.


Régen lehet, hogy így volt, de ma egyszerűen bejelentik a cégbe, és kap gyed-et vagy épp nyugdíjat. Sok esetben rokkantnyugdíjas lesz hirtelen, jó pénzért minden megoldható. Esetleg kap valami céget, ami megy nélküle, pl. kàvézó, butik. Ő a tulaj, de az alkalmazott csinál mindent.

Ne aggódj, nem fog éhen halni öreg korában sem.

2019. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

# 7

Ez mellébeszélés.

2019. márc. 21. 16:24
 9/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok igazi eltartott, mert egyetemre járok, és mellette ha összejön valami, diákmunkát szoktam vállalni. Illetve már keresgélek szakmai irányban is, talán szeptembertől sikerül.


Azt kérdezed, miért jó.

Nem jó, szívesebben dolgoznék, de egyetem mellett nem tudok annyit, hogy egy teljes állás bevételét hozzam haza, a lakás se szaladjon, meg a párommal is legyek.


Elvégzem, és megyek dolgozni. Az otthonlét, mint életvitel nem nekem való.

2019. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kiírtak egy új kérdést, amiben a férfiak még amiatt is hisztiznek, ha az őket kiszolgáló, háztartásbeli nő új cipőt akar magának venni.

Nem megalázó ez a nők számára?

2019. márc. 21. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!