Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy nőnél miért elfogadottabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnél miért elfogadottabb ha anyagilag nem tud felmutatni semmit?

Figyelt kérdés

Általában ha egy nőnek nincs semmije az nem gáz, belefér, elnézik. Ha extrán jól néz ki akkor még el is tartják.


Fordítva viszont életképtelen az illető.



2019. ápr. 5. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert a nők gyűjtögetnek és a tűzhely melegéért felelősek, gyerekeket szülnek nevelgetik, a férfiak meg hazahozzák az elejtett vadat amiért keményen megküzdöttek, vagyis talicskával tolják haza a pénzt. (Kisarkítva)

Hát ezért...

2019. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Mert régen a nők nem dolgozhattak,otthon mevelték a gyerekeket,meg vezették a háztartàst.Mivel így volt ez nagyon sokáig,idő kell,mire az emberiség agya átáll.De egyre többen lenézik az eltartott nőket is.
2019. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem volt elvárás, mostanra miért lett volna azzá?
2019. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Hogyha egy nő semmit nem dolgozik vagy tanul, az is életképtelen (ha mondjuk nem a gyerekekkel van otthon).
2019. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez csak a nagyon idióta férfiak "hibája". Alapvetően szerintem nem elfogadhatóbb egy nőnél sem. Az, hogy vannak olyan férfiak, akik mondjuk sikeresek de mégis beérik egy semmirevaló, életképtelen csajjal szerintem nem feltétlenül a nők hibája. De én azt látom, hogy azért azok a férfiak akik valóban értelmesek, sikeresek inkább hasonló partnert keresnek.

Amiért mondjuk minimálisan elfogadhatóbbnak tartom ezt egy nő részéről az talán az, hogy sajnos valóban nehezebb nőként elhelyezkedni még mindig. Ha mondjuk nem akar diplomázni, akkor egy férfi még mindig el tud menni festőnek, asztalosnak, burkolónak és többet keres mint néhány diplomás. Ezek meg ugye sokszor nehezebb fizikai munkák, nem feltétlenül nőknek valók (bár ismerek kivételt).

De ez még alapvetően nem teszi elfogadhatóvá, ha valaki semmit nem tud felmutatni és még csak munkája sincsen. Én úgy gondolom, hogy aki ezt elnézi a barátnőjének az egyszerűen csak hülye. És amíg vannak olyan férfiak, akik eltartják a semmirevaló csajokat is addig lesznek olyan nők is, akik ezt kihasználják. Én ismerek több olyan pasit is, aki sikeresebb, értelmes, vitte valamire. Egyikőjük sincs ilyen nőkkel. Mindenki mellett intelligens, dolgozó nők vannak. A párom is hasonló kategória, őt kifejezetten taszítják az ilyen nők, nem tud olyan mellett megmaradni, aki úgymond semmit nem tett le az asztalra. Szóval szerintem akinek megfelel egy ilyen nő az magára vessen.

2019. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, egy kicsit furcsa, hogy téged érdekel a nők anyagi helyzete, sok ilyennel beszélek netes társkeresőkön.
2019. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Mert egyrészt a nők puncit visznek a kapcsolatba, másrészt a nők hagyományosan arra rendezkedtek be, hogy így vagy úgy, a férfiakból szedjék ki a pénzt, őket dolgoztassák meg a kényelmes életükért (ahogy az 1#-es is szépen utalt már rá)
2019. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
A nőnek sokkal kevesebb a lehetősége, kevesebb pénzt kap a munkájért, nem tud fizikai munkát végezni, ha gyereket szül évekig kiesik a munkaerőpiacról és úgyis derékba törik a karrierje
2019. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
És kit érdekel hogy más elfogadja e vagy nem?
2019. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Amiert a ferfitol elfogadott, hogy kevesebb idot van gyesen. Az a franya mehen beluli fejlodes es tejjel taplalas tehet mindenrol...
2019. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!