Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy nem szexelünk illetve pettingelno szoktunk de rendesen nem tudjuk csinálni mert fáj neki. Egyszer volt rá példa, hogy a zuhanyzoban estünk egymásnak ott volt minden rendesen ennek mar 4 hónapja és ha az ágyban csinálni akarjuk nem tudjuk mert szűk ami nálam azt jelenti, hogy nincs felizgulva rám tehát nem kíván, ha meg felhozom neki akkor meg van sértődve miert gondolok ilyet pedig elég nyilvánvaló miért van okom ezt feltételezni. Én érzem magam kellemetlenül ha ra térek a szex témára mert hogy én minden nap csinálnám pedig ha rendesen csinálnánk legalább egy heten 1x akkor elég lenne de mivel semmikor sem persze, hogy én vágyok rá és már azon gondolkodom hogy keresek szexpartnert magamnak akivel ez működik. Mert az én barátnőmmel egyszerüen nem lehet szexelni és ez kikészít mert szeretem és ő is engem de ez mar kezd sok lenni. 2 éve vagyunk együtt ezalatt az idő alatt talán 3x voltunk egyutt ami jo volt nagyon. Én 22 éves vagyok a barátnőm 19
2019. máj. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő agyilag még gyerek, csak játssza a nagylányt (esetleg zaklatták egyéb külső behatás miatt mentális problémája van a szex-szel). Ne szeretőt keress, hanem szakíts, nem passzoltok össze, van az így. Fiatal vagy, keress olyat akivel egyeznek az igényeid.
2019. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nem lehet beszelni, azt el kell engedni.Nem azzal alázni,hogy félredugsz.Azzal csak Te kerülsz ki rosszul a helyzetből.Szakítanikell,mert nem hajlandó egy ilyen fontos kérdést sem megbeszélni.Akkormit vârsz kapcsilat szinten vele más kérdésekben akár?Persze maradhatsz vele még pár évig,de így minek?
2019. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
És ha szexkapcsolatot keresnél mellette,akkor azért annyira nagyon nem szereted,ahogy írod.(2)
2019. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló hogy komoly problémája van (mondjuk vaginizmus). Fáj is neki?

Szerintem próbáljatok szakemberrel beszélni erről, illetve beszéljetek minél többet arról hogy mik az igényeitek mivel tudnátok a másikat boldoggá tenni.


Ha a szex hiányzik és úgy érzed, hogy tőle nem fogod megkapni de ez neked túl fontos akkor meg szakíts vele, ne megcsald.

2019. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bedugni lenne eszed de utanajarni h mi miatt lehet ez, arra mar nincs energia, inkabb a szexpartner.


1.lehet h nem kompatibilis az intim meretetek

2.gyerekkori trauma, szexualos zaklatas,vaginizmus

3.sikosodasi v hormonalis problema okozta szarazsag

4.korabbi elmenybeli kudarc miatt befeszul


Akarmi lehet, beszelgetessel, vegtelen turelemmel v szakemberrel felszinre lehetne hozni h megnyiljon, kezelhetove valjon.


De te sztem hagyd a ..csaba, keress egy dughato lyukat macerak nelkul. Neki pedig kivanom h megtalalja a megoldast a problemajara.

2019. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit ideges voltam mikor irtam a kerdest. En számtalanszor próbáltam neki segíteni feldobni a hangulatot síkosítóval is próbáltuk már interneten próbáltam keresgélni mondtam neki hogy nőgyógyászhoz el kellene mennie de nem hajlandó a problémára megoldást találni csak én töröm a fejem hogy mi lehet a gond.
2019. máj. 8. 13:04
 7/7 A kérdező kommentje:
És ebbe fáradtam már bele, hogy kérdezgetem mi a gond meg próbáljuk másképp abba is benne voltam, hogy egy darabig nem hozom fel a témát este lefekszünk és összebújva nézzük a tv-t. De utánna ugyanez van. Nem áll szándékomban megcsalni mert kitartok mellette így is de nem tudom rajtam kívül hányan bírnák ezt ki, hogy a 2 év alatt 3x csinálná csak és a barátnője nem hajlandó megoldást keresni rá.
2019. máj. 8. 13:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!