Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyik férfit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit választanátok?

Figyelt kérdés

1.Munkájának köszönhetően jól keres igy magas életszínvonalat tud biztosítani a családja számára. A feleségével kapcsolatban vannak elvárásai. Megköveteli a komoly és korrekt hozzáállást, a céltudatosságot, a hűséget, a jómodort, az alárendeltséget és a családi élet teljes menedzserését. A nőtől elvárja hogy mindig szép, kívánatos, kisminkelt és csinos legyen otthon is. Igényes a ruhatára, a haja és körmei mindig ápoltak. A férfi irányítja a családot, az utolsó szó mindig az övé.

A gyerekek ellátása, megfelelő nevelése, tanítása és a háztartás vezetése (akár takarítónővel) a nő kizárolagos feladata. Cserébe gyönyörű otthont, drága autót, utazást, anyagi biztonságot kínál. Mivel társasági életet élnek fontos hogy az etikett és az üzleti élet elvárásait és szabályait ismerje. A feleségének csinál saját vállalkozást igy nem szükséges hogy háztartásbeli legyen.

Egy ilyen férfi lehet ügyvéd, diplomata, politikus, bankár, vállalkozó, vezető menedzser, vezető mérnök vagy fejlesztő egy nagy vállalatnál.



2. Átlagos munkájú, hétköznapi férfi aki nem keres rosszul de messze nem olyan gazdag mint az első. Nincsenek igazi elvárásai a feleségéhez bár az életük is egyszerűbb. Közösek a döntések, a gyerekek nevelésében és a háztartásban sokat segít a férj. Lehetőségeik korlátoltak anyagilag, de a nő megtarthatja a személyes szabadságát amit az első esetben korlátolt (férje elszámotatja az idejével). A férfi nem tud második autót biztosítani a feleségének, muszály dolgoznia a nőnek főállásban. Társasági életük elenyésző de nem kell szabályoknak megfelelniük mint az első esetben.

Egy ilyen férfi lehet tanár, köztisztviselő, irodista.


Kort is írjatok!



2019. máj. 13. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

A 'muszály'-ból kiderült, hogy te a kettes típusba tartozol.

Borzasztó korlátolt gondolkodásmódod van, ha ilyen kérdésekre keresed a választ.

Az emberek nem fekete/fehérek, hanem a világ minden színében tündökölnek.

2019. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
muszály-muszáj
2019. máj. 13. 17:43
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Az #1-essel kell egyet értenem. A világ nem fekete-fehér. Én az első kategóriába tartozok és soha nem kényszeríteném a páromat olyan szerepbe, amit ő nem szeretne.
2019. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Szóval van egy átlagos fickó, és van egy átlagon felüli egy csomó általad kreált hátülütővel, ami a valóságban biztosan nem ilyen markáns. És most azt szeretnél megerősítést, hogy a második mennyire vonzó a csajoknak. :D

Férfiként én inkább az elsőre hasonlítok, de nem dominálok le egy kapcsolatot, és nem vagyok ilyen karótnyelt, vonalas alak, bár tény hogy vannak hátulütők (pl hogy hetente más országban kell tárgyalnom, kutatnom, előadnom, stb)

2019. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az elsővel vagyok kapcsolatban. Megfigyeltem a környezetünkben hogy más férfiak is hasonlóak, nagyon magasak az elvárásaik a nőkkel szemben.
2019. máj. 13. 17:55
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Lehetett volna az első típusú pasim, milliomos volt, hotelt vezetett, stb. Na ahhoz kellett a pedáns viselkedés, étterembe vitt, ahol ki kellett öltöznöm, üzleti ebéd, stb. Hát nekem ez nem jött be. Túl felszínesnek éreztem, mindig megfelelni, jólöltözöttnek lenni. A sminket nem erőltette, mert az arcomat szépnek találta. De ha nem vagyok neki tökéletes egy idő után, lehet elhagyott volna egy jobbért, mert fontosak neki a külsőségek. Van két gyerekem, őket elfogadta volna, de elvárása volt, hogy szülök kettőt még neki. Nem akartam, hogy alárendelt legyek valakinek. Elég hamar leléptem, ez nem az én világom lett volna.


Ezután összejöttem egy második kategóriás pasival, szerelem első látásra... Megvan a vonzódás, szerelem, nem vagyunk milliomosok, de sokkal igazibb az egész nekem! Neki szültem is gyereket, akartam, és rengeteget segít, nem vagyok egyedül, mint az első típus mellett éreztem magam. Az első típusú elvárta a tökéletességet, a mostani páromnak bárhogyan jó vagyok! :)


Dehát kinek ki a megfelelő! :)

2019. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
6-os vagyok, 30 éves
2019. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
A férjem az általad felsorolt szakmák egyikét űzi, az első típusból. Mindemellett szerény életet élünk, mert más céljaink vannak, mint egyszerűen magas életszínvonalon élni. Mindamellett társának tekint és azonos jogaink van a kapcsolatban. A fontos döntéseket közösen hozzuk meg. Ebből következik, hogy én a saját életem és saját kapcsolatom választom inkább, mint a felsoroltakat.
2019. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
A másodikat választanám..egyszerűbb,de valószinüleg boldogabb élet
2019. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Egyiket sem.


" de a nő megtarthatja a személyes szabadságát"

Wtf, ez valami kegy :)


AZ egész hülyeség, ahogy van. Azt hiszed, aki jól keres, amellett a társának kuss van, mig a rosszabbul kereső .


AMúgy meg ha dolgozik a feleség, a férj nem "segít", mert nem szállodában és étteremben él, hanem otthon.

2019. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!