Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek a baratotok megveszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a baratotok megveszi a tampont/betétet ha megkeritek rá?

Figyelt kérdés

Nekem nem akarja meg venni. Muszáj vele mennem akkor is ha nincs kedvem mikor megy vásárolni. De nem értem miért nem lehet megvenni?

Volt már olyan is hogy megjott és nem volt itthon semmi akkor sem ment el megvenni barátnőmet kellett felhivnom


2019. máj. 19. 22:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Megveszi ha megkérem,de általában úgy intézem, hogyha kb úgy áll hogy megkell hogy jöjjön,akkor legyen itthon betét.
2019. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Absolute. 31F
2019. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Nem szégyen ha megjön es nincs otthon semmi? Talán nem tudod hogy meg fog jönni? Felfoghatatlan.
2019. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de belédlógatni nem szégyelli, de tampont venni igen? Szánalmas éretlen kisfiú az ilyen.
2019. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Megveszi, persze. Nem az ovodaban vagyunk mar. Igazabol olyan vallalkozo szellemh, hogy konkret marka/tipus megkerdezese nelkul is elindult volna :D. Csak nem volt szivem hagyni, hogy ott jojjon ra, hogy ezek a cuccok polcokat teritenek be :D.
2019. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit kínos de ha megkér rá akkor megveszem neki! 20F...
2019. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3# Azért nem volt itthon betét mert megvolt utána elmulott és 1 hét múlva megint megjött.
2019. máj. 19. 23:14
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Múltkor látta, hogy csak 7 vagy 8 betétem volt a szekrényben és a másnap délutáni vásárlásnál vett 2 csomaggal, mert tudja, szeretem bespájzolni ezeket a piperéket néhány hónapra előre. De konkrétan még sosem kértem meg.
2019. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
#8: mennyi idős vagy?
2019. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sosem kellett megkérnem, mindig van itthon annyi hogy a boltig eljussak. Konkrétan mindenféle van itthon. Ha nem negy le, és nem vesz, nekem úgy is jó. Amúgy is tuti rosszat hozna. :)
2019. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!