Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy idő után minden kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után minden kapcsolatban megpróbálja a nő irányítani a párját, osztogatni neki a direktívákat, vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 09:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Te látod így nem a tied ilyen. Nagy a különbség.

Természetesen ha úgy lenne, ahogy látod, eléggé istenkáromló, hogy komolyan feltételezed, hogy mind ilyen lehet. Mintha bölcsesség nem létezne. Elég fura.

2019. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Egy igazán jó kapcsolatban nincs szükség ilyen viselkedésre.
2019. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Nem, csak az ilyen agyonkényeztetett, nagyszájú, nem tudja hol a helye típusú förmedvények, akik még nem döntötték el, a fsz kell nekik, vagy a pna.

A vicces verzió még az, amikor ezt egy valami bojlertestű tankaranka műveli, és azt hiszi, ő irányítgathat bárkit is.

1x élsz, vannak normális nők is, szerencsére.

Ezeknek marad a gyk dühöngeni, hogy nem találnak senkit, akit lehet pattogtatni.

2019. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 lilla64 ***** válasza:
Én soha nem kellett irányitsam a páromat.Tehát szerintem nem minden nő ilyen.
2019. máj. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Ezzel minden csaj megpróbálkozik, ebben senki se tévedjen. Csak éppen nem minden nőnek sikerül ez...
2019. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Azért nagyon nem mindegy, hogy mit tekintünk irányítgatásnak. Mindig lesznek dolgok, amikhez a párod jobban ért vagy látja rajtad, hogy nem jól csinálod. Nem úgy kell hozzáállni, hogy "hát nekem ne mondja meg mit csináljak", hanem el kell azon gondolkozni, hogy valóban jobban átláthatja ezt a dolgot és érdemes rá hallgatni.

Tehát például tudom, hogy a párom jobban ért a tech cuccokhoz. Ha akarok venni valami szrt, ami nekem tetszik de amúgy nem jó vásár, és a párom ezt megjegyzi akkor nem háborodok fel rajta, hogy hát de azt majd én tudom. Hanem elfogadom, hogy ő ezt jobban látja.

Ő meg tudja, hogy sokkal realistább vagyok nála sok területen. Szóval ha ő fejest ugrana egy random döntésbe vagy helyzetbe, amit én logikusan átgondolva nem tartok jó ötletnek akkor az én véleményem lesz a mérvadó, belátja ő is, hogy igazam van.

De nyilván ehhez két értelmes ember kell aki nem úgy áll hozzá, hogy ő mindent tud és mindent jól csinál. Meg tudni kell érvelni egy döntés ellen és mellett. De aki azt hiszi, hogy mindent jobban csinál és mindenhez jobban ért mint a párja az hatalmas tévedésben él. Azokban a dolgokban, amikben a párunk kompetensebb igen is hagyni kell, hogy megmondja, mit csináljunk. Vagy legalább is a véleményét mindenképpen érdemes meghallgatni. Akkor is érdemes, ha nem biztos, hogy jobban ért egy adott dologhoz. Mert simán lehet egy olyan ötlete vagy eszébe juthat olyan veszély amire te még mondjuk nem is gondoltál.

Szerintem nem akarja egy nő sem irányítani a párját. Egyszerűen csak látja, hogy mik azok a dolgok amiket nem jól csinál. Persze a közlési stílus nem mindegy, meg az sem mindegy, hogy tud-e érvelni mellé vagy csak parancsolgatni. De szerintem sok pasi mentalitása nem jó ebben a tekintetben. Nem szabad úgy hozzáállni, hogy "ne mondja meg mit csináljak" anélkül, hogy meghallgattad volna az érveit.

2019. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen, de vannak ilyenek is.
2019. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenki egyszer beprobalkozik ezzel. Te azért vagy férfi, hogy észrevedd és rögtön cselekedj, ne hagyd magad. 27/N
2019. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel ebben vagy és te ezt tapasztalod óhatatlan hogy azt feltételezd mind ilyen. De nem. Mivel nem csak hülye ember létezik hanem okos, jófej is, így lehet sejteni nem csak szar kapcsolat létezik, hanem jó is. ;)
2019. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatom ilyen irányba ment el, gyakorlatilag az önálló személyiségem elsorvadt, megszűnt
2019. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!