Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ilyen melegben ti is külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen melegben ti is külön alszotok?

Figyelt kérdés

Én ilyen melegben alig bírok meglenni, főleg, hogy ő álmában imád ide-oda gurulni, rámmászik, rámlélegzik,izzadunk, nem bírok. Mikor ezt megmondtam megsértődött, hogy nem akarok vele aludni.

Tiegyben alszotok?


2019. jún. 12. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Igen, mi együtt alszunk!

Imádok vele összeizzadni, ahoyg Ő is velem.

Tegnap 2x cseréltünk ágyneműt, és vagy 5x mentünk el tusolni hideg vízzel.

Ez aztán úgy feldobott, hogy alig bírtunk aludni, így megint összeizzadtunk :)

2019. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Szexelni sem szexelsz, ha izzadok?

32/f

2019. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi pl. elejétől fogva külön alszunk, hidegben is. Sőt, egy csomó helyen külön vagyunk. A családot érintő eseményeket leszámítva én sosem szerettem ha rajtam lóg valaki. A párom pontosan ilyen, és mi így tökéletesen jól megvagyunk már 18 éve.
2019. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Én utálom, ha elszívják előlem az oxigént, főleg éjjel. Így sem kapok elég levegőt, hát még úgy. Emellett nem győzök már mit lekaparni magamról, hogy ne legyen melegem. Ha közel jön, én távolodom. Ő megint jön, én leesem az ágyról.. de előtte persze felriadok. Szóval elejét veszem és már a legelső pillanattól közlöm, hogy hozzám az ágyban csak a "na mostmár aludjunk" pillanatig lehet közel lenni. Közel 20 barátnőm volt már, rövidebb hosszabb ideig. Minddel aludtam bőven együtt és mind elfogadta ezt a "szabadság vágyam". Lehet velem összebújva filmet nézni, kiskiflizni délutáni szunyóka alatt.. De éjjel, komolyabb alvásidőben nem. De ezt mind tiszteletben tartották eddig és még csak vívni sem kellett miatta.

Légkondival pedig nem bírok aludni, mert attól is meghal az ormányom.

2019. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, együtt alszunk, hajnalban már hárman, mert átcsörtet a gyerek a macijával. Akkor tkp négyen.
2019. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát második, veled tuti nem:D

egyébként szex van, de aludni nem bírok mellette(hidegebb időben igen)

2019. jún. 12. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt alszunk, nyitott ablaknál és persze nem mászunk egymás nyakába ekkora hőségben.
2019. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt alszunk, takaró nélkül, nyitott ablaknál. Általában mi még távolabb ébredünk egymástól, mint ahogy lefeküdtünk, az ágy két ellentétes végében.
2019. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi is együtt alszunk, ilyenkor annyi a különbség, hogy nem takarózunk be, bár én azt jobban szeretem, mert akkor a takaró alá lehet küldeni a galambokat, lehetőleg pórázon, hogy meglegyen a kellő hangulat az estéhez :) De így sem rossz, csak az egész házban repkednek...
2019. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

180*200as ágyon elférünk úgy hogy nem izzadunk egymásra.

amúgy még nincs is nagyon meleg

2019. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!