Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek, ha a párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotokról ilyen derülne ki?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Barátommal 3 hónapja vagyok együtt, nagyon jól megvagyunk. De kiderült róla, hogy gyógyszert szed, méghozzá antidepresszánst, amit nekem nem árult el, csak egyik nap megtaláltam a gyógyszerét és kérdeztem, hogy ez mi? Azt mondta, hogy depresszióra kapja.

Most kicsit bizonytalan vagyok, hogy így folytassam-e vele, mert én nagyon magabiztosnak és határozottnak ismertem meg, de ez nekem nagyon fura, hogy gyógyszert szed valaki...


2019. jún. 25. 22:17
1 2
 1/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%
Mielőtt kombinálnál bármit, azért el beszélgethetnél vele erről. Miért kapta, mióta szedi stb.
2019. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

A depresszió népbetegség. Ő tesz ellene, szedi a gyógyszert. Azt mondtad, nem látszik a viselkedésén, jól megvagytok.

Ezért nem szakítanék.

2019. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Mióta szedi az antidepresszánst ?

32/f

2019. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne akadj ki, előbb kérdezgesd erről. Az antidepresszáns szedése még közel sem jelent labilis embert.
2019. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Miért, ha valaki antidepresszánst szed akkor már rossz ember?

Ha nem látszik rajta akkor különben is valószínűleg csak enyhe depresszióról van szó, ami annyival jár hogy néha rosszabb a hangulata, de pont ezért vagy te hogy segíts neki. De lehet hogy amiért vagy neki ezért már nem is lesz semmi baja, esetleg ez ad erőt neki meggyógyulni (vagy már meg is gyógyult, csak kiegészítésként szedi hogy ne essen vissza). Ha elhagynád emiatt csak még jobban összetörne, úgy érezné senkinek se kell, és hogy nem ér semmit, és az állapota sokkal rosszabb lenne.

És ezt volt depressziósként mondom, én 2 fajta gyógyszert szedtem, aztán elhagyott a párom és a pszichiátrián kötöttem ki annyira senkinek éreztem magam emiatt.

2019. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta 2 éve vastagbél gyulladása lett, otthagyta az akkori párja és egyetemről is kitették. Ez a 3 dolog egyszerre történt és nehezen dolgozta fel. De ez mért hat ki rá a mai napig?
2019. jún. 25. 23:02
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha 3 hónap után derülne ki, csak emiatt biztos nem szakítanék. Naponta 100-150 emberrel találkozok a munkám során, kijelenthetem, a magyarok 90 százalékára ráférne az antidepresszáns. Persze azért évekig ne titkolja, mert akkor ott komoly gondok lehetnek a bizalommal és őszinteséggel.
2019. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Attól félt, hogy elítélem miatta vagy lenézem.
2019. jún. 25. 23:09
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem hat rá a kudarc a mai napig, hanem valószínűleg függő. Nincs annyira káros dolog a világon mint az antidepresszáns. Minden életkedvét elveszi és nagyon nagyon nehéz lerakni mert ad egyfajta nyugalmat meg "lesz.rom" érzést ami kellemes. Tulajdonképpen a világ egyik legerősebb drogja. Több embert is ismerek aki függő. Tönkretette az egész életüket mert gyakorlatilag semmire nincs motivációjuk a gyógyszer miatt de lerakni nem tudják.

Mindenképpen beszélgess el vele erről és valahogy próbáld meg rávenni idővel, hogy tegye le. Inkább járjon rendszeresen pszichológushoz, de az antidepresszánsról szokjon le.

2019. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

Így ott hagynám a helyedben. Eltitkolt egy fontos tényezőt előled, ami nagyban kihat a kapcsolatotokra és annak minőségére, hátha a rózsaszín ködtől majd nem zavar. Ráadásul ha megnézel egy ilyen betegtájékoztatót a mellékhatásoknál, akkor látod, hogy lesz bőven a kapcsolatot hátrányosan befolyásoló tényező, hirtelen említsük a csökkent libidót, impotenciát. És ahogy utolsó is írta, ennyi erővel járhatnál alkesszal, szipussal, herkással, ugyan úgy egy drogfüggővel járnál.

32/f

2019. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!