Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nálatok hogy történt az eljegyzés?

Érdekel, hogy másoknál hogy zajlott. 24/N

Keress kérdéseket hasonló témában: eljegyzés

okt. 10. 10:34  Privát üzenet  

A válaszok
Az ötödik évfordulónkat ünnepeltük, Valentin nap környékén. Már előre még decemberben lefoglaltunk egy különleges helyet, csak és kizárólag az évfordulóra, én nem tudtam hogy ő mást is tervez. Egy Iglu hotelbe mentünk. Nagyon hideg volt. Este hótalpon sétáltunk, aztán ettünk jó meleg vacsorát. A szobánkhoz tartozott két személyes jacuzzi valamint egy kis fűtött helyiség, hogy át lehessen öltözni. Nyilván nem a minusz fokokban öltözik át az ember bikinire. Amíg én készülődtem, szépen elintézett mindent, virágszirmokat rakott körbe a kis jacuzzim, gyertyákat hozatott meg pezsgőt. Persze a félhomály és a jacuzziból felszálló gőz miatt semmit nem láttam. Már bent ültünk a jó meleg vízben, elemeztük az elmúlt öt évet, amikor egyszercsak elővette a gyűrűt és fel tette a nagy kérdést. Természetesen igent mondtam és sírtam. Utána pezsgőztünk a medencében.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont okt. 10. 11:21 Privát üzenet

A párom egy túrázás alkalmával letérdelt és megkérte a kezem.

Egy hónap múlva meghívtuk ebédre a szülőket, hogy megismerkedhessenek egymással (több száz km-re laknak egymástól) és kitűztük az esküvő dátumát.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont okt. 10. 11:26 Privát üzenet

3 év együttélés után kiutaztunk párom szüleihez Gozo-ra 15 napra. Minden nap mentünk valamerre négyesben csavarogni,egyik nap a Kalüpszó barlangja feletti kilátóhoz mentünk (tengerre néz) én bámészkodtam a messzeségbe,ő pedig letérdelt ☺ Megfordultam és wiiiiii ☺ Ott kérte meg a kezem,akkor füligszáj voltam,onnan mentünk étterembe,az úton meg elkezdtem pityeregni,ott jöttek ki az örömkönnyek ☺

Após meg nevetett,hogy "na most már hiába sírsz,igent mondtál " 😂😂

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont okt. 10. 11:56 Privát üzenet

2,5 év együtt élés után történt, Görögországba mentünk nyaralni korfura, csodálatos kis sziget volt, elmentünk a szerelmesek barlangjához, de nem tudtunk átúszni alatta, annyira fújt a szél, ezért felsétáltunk egy kisebb hegyre, csak kettesben voltunk, beszélgettünk egy csomót és amikor indultunk volna el, megállított és letérdelt, mondanom sem kell, mindketten elsírtuk magunkat😊 Gyönyörű pillanat volt.

23/N

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont okt. 10. 12:56 Privát üzenet
1 hónapja jàrunk, mikor kitalàlta hogy vegyünk egymásnak ajàndékba gyűrűt. Még aznap elém térdelt és megkérte a kezem azzal amit magamnak vàlasztottam és ő vette meg. 1,5 év utàn hàzasodtunk, 10. éve vagyunk együtt:)

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont okt. 11. 00:45 Privát üzenet
Nálunk nem volt mindenféle máz, megegyeztünk, hogy házasodunk és vettünk gyűrűket. 6 éve együtt, 4 éve házasok :)

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont okt. 11. 04:34 Privát üzenet

Egy random hétfő volt, állítólag nagyon nyugis nap volt a melóhelyenés elkezdett gondolkodni rajta, hogy kérné meg a kezem. Aztán rájött, hogy igazából ki is vitelezné aznap. :)

Mondtam neki egyszer hogy eljegyzési gyűrűt ne vegyen mert kettőt úgyse hordanék ezért egy szép órával lepett meg.

Én otthon este vacsit csináltam, semmi extra, kaja után fáradtan lehuppantam a kanapéra és akkor jött a párom, egy fantasztikus beszéd után megkérte a kezem.

Ő amúgy egy elég introvertált ember, az időzítésen meglepődtem de a módszeren nem. :) És végülis nekünk így volt jó, az egész életünk a nyugalom, komfort és bensőség jegyében telik, az esküvőnk is ilyen volt, mind nagyon kedves emlék.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont tegnap 13:01 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Szerkesztett egy keresztrejtvényt, aminek a megfejtése: Hozzám jössz feleségül? volt.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ma 04:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor ideális az eljegyzés?
Hol vettetek/készíttettetek eljegyzési gyűrűt?
Hol találom meg azt a videót, ahol az eljegyzés úgy történik, mint egy élő Tinder? Különböző férfiképeket fordít egy táblán balra a nő, majd a legutolsón egy keretben ott mosolyog élőben a párja.
Külföldön (Olaszországban) szeretném eljegyezni a barátnőmet, viszont egy dologban nem vagyok biztos. Többi lent?
Te felbontanád az eljegyzést ha ezt éreznéd?
Kivel értetek egyet inkább?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Eljegyzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!