Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nálatok hogy történt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy történt az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy másoknál hogy zajlott. 24/N

2019. okt. 10. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Az ötödik évfordulónkat ünnepeltük, Valentin nap környékén. Már előre még decemberben lefoglaltunk egy különleges helyet, csak és kizárólag az évfordulóra, én nem tudtam hogy ő mást is tervez. Egy Iglu hotelbe mentünk. Nagyon hideg volt. Este hótalpon sétáltunk, aztán ettünk jó meleg vacsorát. A szobánkhoz tartozott két személyes jacuzzi valamint egy kis fűtött helyiség, hogy át lehessen öltözni. Nyilván nem a minusz fokokban öltözik át az ember bikinire. Amíg én készülődtem, szépen elintézett mindent, virágszirmokat rakott körbe a kis jacuzzim, gyertyákat hozatott meg pezsgőt. Persze a félhomály és a jacuzziból felszálló gőz miatt semmit nem láttam. Már bent ültünk a jó meleg vízben, elemeztük az elmúlt öt évet, amikor egyszercsak elővette a gyűrűt és fel tette a nagy kérdést. Természetesen igent mondtam és sírtam. Utána pezsgőztünk a medencében.
2019. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

A párom egy túrázás alkalmával letérdelt és megkérte a kezem.

Egy hónap múlva meghívtuk ebédre a szülőket, hogy megismerkedhessenek egymással (több száz km-re laknak egymástól) és kitűztük az esküvő dátumát.

2019. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

3 év együttélés után kiutaztunk párom szüleihez Gozo-ra 15 napra. Minden nap mentünk valamerre négyesben csavarogni,egyik nap a Kalüpszó barlangja feletti kilátóhoz mentünk (tengerre néz) én bámészkodtam a messzeségbe,ő pedig letérdelt ☺ Megfordultam és wiiiiii ☺ Ott kérte meg a kezem,akkor füligszáj voltam,onnan mentünk étterembe,az úton meg elkezdtem pityeregni,ott jöttek ki az örömkönnyek ☺

Após meg nevetett,hogy "na most már hiába sírsz,igent mondtál " 😂😂

2019. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

2,5 év együtt élés után történt, Görögországba mentünk nyaralni korfura, csodálatos kis sziget volt, elmentünk a szerelmesek barlangjához, de nem tudtunk átúszni alatta, annyira fújt a szél, ezért felsétáltunk egy kisebb hegyre, csak kettesben voltunk, beszélgettünk egy csomót és amikor indultunk volna el, megállított és letérdelt, mondanom sem kell, mindketten elsírtuk magunkat😊 Gyönyörű pillanat volt.


23/N

2019. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
1 hónapja jàrunk, mikor kitalàlta hogy vegyünk egymásnak ajàndékba gyűrűt. Még aznap elém térdelt és megkérte a kezem azzal amit magamnak vàlasztottam és ő vette meg. 1,5 év utàn hàzasodtunk, 10. éve vagyunk együtt:)
2019. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk nem volt mindenféle máz, megegyeztünk, hogy házasodunk és vettünk gyűrűket. 6 éve együtt, 4 éve házasok :)
2019. okt. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy random hétfő volt, állítólag nagyon nyugis nap volt a melóhelyenés elkezdett gondolkodni rajta, hogy kérné meg a kezem. Aztán rájött, hogy igazából ki is vitelezné aznap. :)

Mondtam neki egyszer hogy eljegyzési gyűrűt ne vegyen mert kettőt úgyse hordanék ezért egy szép órával lepett meg.

Én otthon este vacsit csináltam, semmi extra, kaja után fáradtan lehuppantam a kanapéra és akkor jött a párom, egy fantasztikus beszéd után megkérte a kezem.

Ő amúgy egy elég introvertált ember, az időzítésen meglepődtem de a módszeren nem. :) És végülis nekünk így volt jó, az egész életünk a nyugalom, komfort és bensőség jegyében telik, az esküvőnk is ilyen volt, mind nagyon kedves emlék.

2019. okt. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerkesztett egy keresztrejtvényt, aminek a megfejtése: Hozzám jössz feleségül? volt.
2019. okt. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Egy este elkezdtünk beszélgetni a jövőnkről, a terveinkről, gyerekekről, esküvőről. A konklúzió az lett, amit már régen is mindketten tudtunk. Szeretnénk összeházasodni. A párom kijelentette, hogy kezdjük el szervezni, én pedig: tényleg? Elkezdtük. Szó szoros értelmében lánykérés nem volt. A gyűrűmet én választottam ki, ő pedig egy-két héttel később megvette, majd hazajött és feltette a kérdést, hogy hozzá megyek-e. Koccintottunk egy pohár borral és megettünk rá két szendvicset a teraszon. Ez volt a mi romantikus történetünk. :)

Mindenki sajnálkozik, akinek elmeséljük, hogy nem volt nagy bummm lánykérés... Évente többször utazunk, minden második hétvégén programozunk, lett volna rá lehetőség, de én még is úgy érzem, hogy ez így volt tökéletes.

2019. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kell lepontozni az embert, a normális válaszát?
2019. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!