Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Te felbontanád az eljegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te felbontanád az eljegyzést ha ezt éreznéd?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal. 2 hónappal ezelőtt megkérte a kezem. Ahogy tervezgetjük az esküvőt, bennem egyre több kérdés vetődik fel... Szeretem e egyáltalán még? Vele akarom e leélni az életem? Azóta sokkal jobban szeretek egyedül lenni, és sok idegesítő tulajdonságát fedeztem fel. Más is érezte így magát, vagy csak én vagyok ilyen hülye?


30/N és 35/F



2019. szept. 27. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Szerencsétlent már most sajnálom.

Ő azt hiszi minden rendben, eljegyez, közben te meg azon gondolkozol, hogy szereted-e. Vagy hatalmas színész vagy, mint a legtöbb nő, vagy ő teljesen vak, bár nem hiszem, hogy valaki vakságában kockáztatja meg az esküvőt.


Idegesítő tulajdonságai mindenkinek vannak.

2019. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Beijedtél, ez még normális is lenne, DE... "Szeretem e egyáltalán még?" ez már nem annyira.
2019. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én felbontanám.
2019. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele?
2019. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zsoltmester ***** válasza:
10%
Két év után eljegyzés? Nem is ismeritek még egymást rendesen...
2019. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális, 2 év után általában felszáll a rózsaszín köd és kezded észrevenni a másik hibáit. Az ember ilyenkor elkezd jobban a párja helyett magára koncentrálni, hogy úgy mondjam, kicsit önző lesz.

Nekem az összes kapcsolatom 2-3 év után ment tönkre, emiatt.

Gondold át, hogy mit szeretnél. Mennyire idegesítőek ezek a tulajdonságok? Milyen ember ő? Milyen köztetek a kommunikáció? Mennyire súlyosak a súrlódások kettőtök között? Csipp-csupp dolgok igazából vagy olyan dolgok, amiben nem is lehet kompromisszumot kötni?

2019. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én felbontanám.Ebből nem lesz jó házasság.
2019. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt érezném igen, felbontanàm. Mivel ha egyàltalàn felmerül a kérdés, hogy vajon szeretem- e a pàrom és vele akarom leélni az életem, akkor màr egyértelműen nem...

Sosem éreztem hasonlót eljegyzés utàn, a férjemmel kapcsolatban semmiképp, vele 10. éve együtt vagyunk boldogan.

Az első jegyességemet anno 20 évesen én bontottam fel 7 hónappal a lànykérés utàn, és otthagytam az exem, de ennek màs oka volt. Szerettem, de mérhetetlenül csalódtam benne, így elhagytam. Nem volt vàlasztàsom.

Ha màr 2 év kapcsolat utàn, ami alig valami... ez van benned, és ennek ellenére hozzàmész, nagyon hamar boldogtalan és elvàlt nő lesz belőled.

2019. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A két év az pont a rózsaszín köd felszállásával esik egybe. Szóval szerintem eljegyzés nélkül is ezt éreznéd. Hát nem tudom.... Nálunk rokon lány belement így is, de esküvő után 6 hónappal már minden baja van. (Nekem sírta el, hogy "bár ne mentem volna hozzá").

(Megjegyzem, rendes a pasi is, értékes, normális a lány is, csak pont addigra fulladt ki szépen az egész, amikor már oda volt szervezve az esküvő.) Ő bármi áron meg nem történtté tenné. Tudom, ez nem Te vagy, de gondolkozz el, ha csak egy bolhafhasznyi kétséged is van, ne házasodjatok meg.

2019. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Megbeszéltem vele. Szakítottunk. Próbáltuk ezt már megbeszélni, de ő 'túlszeret' engem. Féltékeny. Mindenről tudni akart. Sokszor hívtam fel a figyelmét, de kb semmi reakció.
2019. szept. 27. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!