Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A parom karacsony ejszakajan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom karacsony ejszakajan jegyzet el egy szep kis meglepetes volt. Mivel a gyuru nagyobb be kellet vetesem es az elot ket szemely is fel huzta a gyurumet. Mivel babonas vagyok vajon baj lessz? Ezt nem tudom csak a karika gyuruvel

Figyelt kérdés

#Felhuztak #gyurumet
2019. dec. 29. 10:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Baj lesz bizony. Egy reggel helyesírási szótárként fogsz ébredni.
2019. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Szívből gratulálok! Te nem babonás vagy Kedves, hanem hülye.:) Szeressed a férjedet, és nem lesz semmi baj.
2019. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Mi van??? Ki húzta még fel rajtad kívül a gyűrűdet? Másokat is ugyanazzal a gyűrűvel jegyzett el a kanod? Vagy hogy került mások ujjára a te gyűrűd? Csak mert egy ékszerész nem húzgálja az ujjára a gyűrűket, amikkel dolgozik.
2019. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem huzta fel mas ujara. A sogornom probalta fel es az egyik baratnom es o is lata mivel ott voltak nalunk. Ja es szeretem a parom nem kell hulyenek nezni
2019. dec. 29. 11:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

És miért húzgálják az ujjukra a te gyűrűdet, azt meg tudod mondani? Ez csak úgy fordulhat elő, hogy ha te magad adod oda nekik. Vagy lecibálták az ujjadról?

Érdekes módon az én gyűrűimet senki se próbálgatta még fel...

2019. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha olvastad volna irtam h mielot meg nem csinaltatam mivel nagy volt
2019. dec. 29. 11:06
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se értem a logikát. Attól kisebbé válik a gyűrűd, hogy körbeadogatod? Vagy miért tetted? Csak ezt magyarázd meg!
2019. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha helyesen ìrnál, értenènk, amit írsz.
2019. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Meg akkartak nezni es a parom.elo vete es meg mutata tehat a kezukbe de a dobozbol nem vevedot ki hanem a masikok es en kesore vetem eszre h ki vetek es felhuztak mivel a konyhaba voltam csak arra letem.figyelmes h kerdezte a masik neked is nagy
2019. dec. 29. 11:23
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Cigány vagy, ugye?
2019. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!