Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 28-38 év közötti férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-38 év közötti férfiak! Szerintetek mennyi idő az egy kapcsolatban, ami alatt lehet dönteni, hogy feleségül akarjátok-e venni a partnert? Azaz mennyi idő után látjátok reálisnak a lánykérést, ha a partner is kb. hasonló korú?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdésem olyanokhoz szól, akik szeretnének házasodni:)

Úgy gondolom, ez alapvetően sok mindentől függ, többek között az életkortól (ezért is adtam meg), valamint attól, hogy a felek mennyi idő után tudnak összeköltözni.

Szubjektív véleményeket várok.


2020. jan. 15. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező. Ha te maximálisan jóhiszeműen jársz el és (gondolom) biztosabb vagy és ezt mutatod/érezteted is a pároddal, akkor szerintem abszulút reális a 2 év. Még akkor is, ha az előző kapcsolatban sérült valamennyit.

Részéről tapasztalsz ilyesmit? Gondolok itt olyan sztorikra, hogy az elődödnek megtette önként és dalolva, neked meg mintha nem merné/megfontolná...

2020. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem. A párom teljesen partner eddig mindenben. Úgy látom, hogy mindketten ugyanazt akarjuk az élettől, csak nyilván még kell egy kis idő, hogy kiderüljön, hogy valóban egymástól akarjuk-e:) Azért annyit én is tudok, hogy a rózsaszín köd leülepedését meg kell várni, hiába érzem már most azt, hogy ha megkérne, gondolkodás nélkül hozzámennék. De pl. ennyi idő után reálisan, objektíven nézve a dolgokat nem tartanám ésszerűnek, és nyilván ő sem, tehát nem is várom, hogy majd holnapután hátha megkér.

Nem aggodalomból vagy bizonytalanságból írtam ki a kérdést, inkább csak kíváncsiságból. Nem tudok aludni, gondolkodom, aztán itt van lehetőség megkérdezni másokat, hogy ők is hozzám hasonlóan gondolkodnak-e, vagy teljesen máshogy. Amolyan eszmecsere, látókör tágítás, ilyesmi.

2020. jan. 16. 00:48
 13/17 Rockarc ***** válasza:
58%

Sokan meg szoktak kerdezni ezt tolem. En mindenkinek azt mondom, hogy koltozzenek ossze es ha 2 evig kibirjak egymas mellett, akkor utana mehet a hazassag. Szoval a "jaras", az semmit nem szamit ebbol a szempontbol, csak az egyutt lehuzott ido. A ferfiaknal ez sokkal inkabb projekt szinten megy, tehat kepesek kobe vesni az idot. Noknel meg erzelmi dolog, ha minden oke, akkor megvesznek a gyuruert, ha nem tuti a helyzet, akkor meg szivrohamot kapnak, ahanyszor leterdel a parja bekotni a cipojet.


A hazassag tobb, mint egy sima kapcsolat. Nem a "cim" a lenyeg, hanem a tartalom, ami mogotte van. Csak akkor van ertelme a hazassagnak, ha mindketten kepessek vagytok olyan foku elkotelezettsegre, amitol ertek lesz a hazassag. Nem kell sietettni, kell a jo sok egyutt eltoltott szurke hetkoznap, meg az addig szembejovo megoldando problemak, amik probara tesznek titeket. A bajban lehet igazan megismerni a masikat, hogy mennyire szamithatsz ra, hogyan reagal a stresszhelyzetre es mennyire tud kilepni a komfortzonajabol. Az is eldol, hogy tudtok-e egy csonakban egyfele evezni. Ne akard meguszni ezt a reszt, nagyon fontos!


43F

2020. jan. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Rock jól írja. Szerintem meg ne aggódd túl, ha egyszer minden jó.

A cipőkötős mondaton meg szakadok. :D

2020. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
38%
Mi 24 évesen jöttünk össze a párommal, 26 évesen összeköltöztünk, 27 évesen megkérte a kezem és idén, 28 évesen lesz az esküvő. Szóval végülis összeköltözéstől számítva másfél év múlva kérte meg a kezem. 28/N
2020. jan. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

Az én barátom 32 ,én pedig 26. csak fél éve vagyunk együtt ,de én már első pár hónapban felhoztam neki ezt a témát. Nem azért,mert azt akarom,hogy most azonnal vegyen el,hanem úgy vagyok vele ,hogy jó tudni mire számíthatok későbbiekben. Mert mondtam neki,hogy én nem leszek az a nő,mint elég sok ismerősnél látom,hogy élnek 5-10 évig együtt aztán a pasi vagy lép vagy lelép..

Azt mondta maximum 2 évet várna a lánykéréssel,mert 35 után már jó lenne a baba projekt. Mivel azt is mondtam neki én ,ha lehet 29-32 szeretnék gyereket..


AMúgy mi kb mindennap együtt alszunk,munkatársak is vagyunk szóval kb 0-24 együtt vagyunk,de nem költöztünk össze és őszinntén szólva én nem s boztos,hogy össze akarok lánykérés előtt kölzötni vele. De amúgy 7 napból 5 biztosan együtt vagyunk végig,maximum akkor nem ,ha vlaakinek másnap kora reggel lenne dolga vagy elemgy barátokhoz.

Szóval amúgy én is azt gondolom ilyen 30 körüli embereknél már maximum 2 év a reális ,hogy eldöntsék a másik az igazi vagy sem..Szerintem

2020. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj kérdező, én nő vagyok, de muszàj leírnom. Szerintem felesleges a vàrakozàs. A kezdetekben le kell tisztàzni, meg kell beszélni az ilyesmit, mert könnyen elpazarolhatsz 2 évet az életedből egy olyan pasira, aki akàr a büdös életben nem hàzasodna, nem akarna ilyen módon hozzàd tartozni. Persze hazudhat, lehetnek üres ígéretek is, de azt észre kell venni. Egy következő kapcsolatban szintén stb stb. Màr ha neked fontos a hàzassàg.

Nekem mindig fontos volt, most is az, sose éldegélnék éveket, élethosszig plàne nem, olyannal, aki képtelen ilyen módon elköteleződni mellettem, hogy ne egy pasim- csajom kapcsolatban éljünk, hanem egymàs csalàdtagjai legyünk a törvény előtt is, hàzastàrsak.

Nàlunk így volt. Én 24, férjem 21 volt mikor összejöttünk, ( ő hozta fel a témàt, de ha nincs így én tettem volna). Megbeszêltük mik az elképzelések. Egyeztek. 2,5 hónap utàn megkérte a kezem, 1,5 év utàn összehàzasodtunk. 10 éve együtt vagyunk, most 31 évesen se cselekedne màsképp, se ő, se én. Egyszer megkérdeztem kívàncsisàgból, hogy miért kérte meg a kezem olyan hamar? Az mondta, tudta mit érez és mit akar, tisztàban volt az én érzéseimmel is, és nem volt mire vàrnia. :) Ennyi. Részemről, fél, 1 év kapcsolatnàl gondoltam volna lànykérésre, de ezzel sem volt problémàm.

Az igazsàg az, hogy amikor azt érzed, ő az a bizonyos igazi szerelem, nem szàmít mióta vagytok együtt. Aki meg nem érzi, az 5- 10 év vàrakozàs utàn se fogja feltétlenül, majd a következő csajt 1-2 év múlva elveszi gond nélkül. ( Sok ismerősöm jàrt így sajnos)

2020. jan. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!