Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért egynapon kérték meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egynapon kérték meg nekem és az ikertesóm kezét? Azt mondják nem volt meg beszélve, akkor hogy?

Figyelt kérdés
Én nagyon jóban vagyok a tesómmal nagyon gyakran találkozunk beszélgetünk. Szokott olyan is lenni hogy 4esben elmegyünk valahova.. Én kérdeztem a párom azt mondta nem beszéltek meg. Szerintetek igaz vagy nem? Van ilyen hogy ezvéletlen?

2020. febr. 8. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem valami alkalomkor történt? XD Sok pasi időzíti karácsonyra, szülinapra, valentin nap, diplomaosztó stb...
2020. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tényleg nem volt semmi alkalom
2020. febr. 8. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Még különélő és külön felnőtt egypetéjű ikrek életében is rengeteg azonosság van.
2020. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én hajlok afelé, hogy valószínűleg megbeszélték.

De számít ez? nem az a lényeg, hogy te és a párod - gondolom közösen - eldöntöttétek, hogy össze akartok házasodni?

2020. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!