Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok el lazulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok el lazulni buliba? Nem tudok táncolni. Meg se próbálom nagyon gáz lennék. Csajozásról nem is beszélve.30f

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire kényelmetlenül érzed magad, próbálj meg máshol csajozni. Én se járok lányként ilyen bulikba.
2019. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Látod! Itt a megoldás a kérdésedben!🙂🙂

Ne gondold magad gáznak! Lehet ha egy lány látna téged táncolni oda menne hozzád ,hogy becsatlakozzon! De ne félj mert azt minden nő megérzi ha valaki nem biztos magában!🙂

2019. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ööö...khm... hogy ezek a nők milyen gondolatolvasók!

Egyébként ne próbáld meg, ha nem jó neked, meg ne is menj ilyen helyekre.

2019. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az áltsulis osztálybulik is kényelmetlenek voltak. Nem azért, mert hogy lett volna valami rossz ott, egyszerűen csak én nem ilyen típus vagyok. Introvertált vagyok. Nem szeretem a nagy tömeget, a hangosságot, szerepelni, táncolni.


Inkább csendben leülök egy itallal a barátaimmal, átbeszéljük mi volt velünk, ötletelgetünk stbstb... nem bulizom, ha nem szeretek, ilyen egyszerű.

2019. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy bizonyos alkohol mennyiség után eltudok lazulni, de akkor is érzem, hogy nem vagyok odavaló, nem az én terepen. Lehetséges,hogy ezt a körülöttem lévő emberek is látják.

Erre csak egyetlen tuti megoldás van: Ne tedd be a lábad ilyesmi helyekre. Hidd el nem vesztesz sokat, ha nem nyomorogsz a sok suttyó között, a zavaró fények és a trágya zene társaságában.

2019. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem tudok táncolni"

Szerintem sokan ott hibáznak, hogy azt hiszik, a bulikban ilyen akrobatikus Rn'R-t, breaket vagy hiphop koreográfiákat kell minimum előadni, hogy bevágódj a csajoknál. Ez baromság, nyugodj meg, nem kell egy zenés film főszereplőjének lenni, hogy bevágódj a csajoknál. Ők se azért mennek oda, hogy tökéletes művészi koreográfiákat toljanak, hanem hogy jól érezzék magukat. Ha van egy kis ritmusérzéked, és tudsz a dob meg basszus ütemére topogni úgy, hogy közben nem nézel ki egy zsák krumplinak, akkor az már bőven elég, hogy ne legyél gáz.


Itt van ez a csatorna, ha megnézel pár videót, rájössz, hogy ez neked is menne:

https://www.youtube.com/channel/UCrfgEht4KZl6dIh_ySaZ3gQ

2019. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!