Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy leánykérést visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy leánykérést visszautasítanak, akkor tudnátok folytatni a kapcsolatot ugyanolyan hévvel? Főleg férfiak véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat, kb 6-7 hónapja jöttek össze és egyetemisták, 22 ill 23 évesek. A fiú megkéri a lány kezét, de ő nemet mond, túl korainak érzi a leánykérést. Hogyan fogadnátok ezt a szituációt? Még nagyobb hévvel udvarolnátok a kiszemelt nőnek vagy elbúcsúznátok?

2020. márc. 12. 08:56
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
62%
:"D
2020. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%

Mivelhogy a lány csak korainak tartja, az nálam nem totális elutasítás. Időt kér magának. Megbeszélném a továbbiakat a lánnyal.

Ha kerek-perec vissza lennék utasítva, akkor értenék a szóból.

2020. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
4%
Otthagynám és továbblépnék. Nincs értelme folytatni.
2020. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%

6-7 hónap után lánykérés... Ember, ha nem fogod fel, miért mondott nemet, akkor valahol megérdemled a sorsod. Hova a búbánatba sietsz? Nem is ismeritek egymást, a nagy rózsaszín ködös semmire meg ne kéregess kezeket.

21 voltam, amikor 2x is megkért az akkori barátom. Tanultunk, 0 Ft megtakarításunk volt, albiba öltük minden fillérünket. Ez volt az egyetlen felelős döntés, hogy most nem, majd később.

28/N

2020. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%
Azêrt fél év után korai huszasként valóban elég korai.
2020. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó. A srác most fog diplomázni pár hónap múlva, műszaki informatikus, a saját lakásában élnek együtt. A lány vidéki, neki még 1 éve van hátra.

A nő azt élheti meg úgy, hogy választás elé állították? Ha egy eljegyzésre igent mond, akkor már nem illik visszakozni? Tudok olyan párról is akik 3 évig voltak jegyesek.

Jól ismerem őket, szeretik egymást, a srác nagyon összetört az eset után, piszkosul berúgott. Már a gyűrűt is visszavitte az ékszerészhez.

2020. márc. 12. 09:23
 7/46 anonim ***** válasza:
69%
Miért érdekel más élete??
2020. márc. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Tudok olyan párról, akiknél hasonló eset zajlott le, de azóta is együtt vannak, de a srác azóta sem kérte meg a lány kezét, ha jól tudom már vagy 6 éve együtt vannak.
2020. márc. 12. 09:30
 9/46 A kérdező kommentje:
Nagyon jó haverom, mondhatni a legjobb barátomról van szó. A lány nem akart neki rosszat, de ő nagyon rosszul fogadta az elutasítást, túl hamar kezdett tervezgetni. Szerintem szét fognak menni, pontosítok a haver viselkedése miatt fog a lány elköltözni hamarosan.
2020. márc. 12. 09:35
 10/46 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon korai. Voltam hasonló helyzetben, 25 éves voltam, és pár hónapja voltam együtt valakivel. Egy este ott voltam nála, váratlanul letérdelt, és megkérte a kezem. Gyűrű is volt. Amikor a döbbenetem elmúlt, nemet mondtam. Hiszen alig ismertem még... Aznap este nagyon berúgott. Utána mindig a fejemhez vágta, hogy nem is szeretem stb. Egy hónappal később szakítottam vele, nyomasztó volt már. Nem bántam meg.

28N

2020. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!