Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 27f szűz vagyok az a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27f szűz vagyok az a véleményem, hogy attól nem lesz szomorúbb egy ember élete mert nem szexelt. Az csak az egyenes út, de ha eltér az ember az átlagtól attól még ugyanolyan értékes élete lehet. Maguk szerint is?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Több szűznek kellene így gondolkodnia.
2020. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok fejben dőlnek el! Te most kevesebbnek érzed magad csak azért mert nem voltál még senkivel? Gondolom nem. Családodnak, barátaidnak ugyanolyan fontos vagy. Munkád is értékes a társadalom számára.
2020. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

A szüzek nem csak a szextől esnek el; máskülönben tényleg nem lenne nagy probléma.

Viszont amikor majd első alkalommal alszol el úgy, hogy fogod a kedesed kezét, amikor felkeléskor az az első látvány, hogy melletted alszik valaki, amikor fáradtan hazaérsz és átöleled, amikor van kivel tervezni közös programokat, stb. Na majd akkor megtudod, hogy mit hagytál ki az addigi életedből.

2020. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 as nem magasztalni akarok a szingliséget csak arra akarom felhívni a figyelmet , hogy az is egy teljes értékű út tud lenni ,nem azt akarom mondani, hogy ne örülnék egy kapcsolatnak de én specielnrettegek egy szakítástól
2020. márc. 9. 12:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Akarom*
2020. márc. 9. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok szűz, de soha nem gondoltam, hogy emiatt bármivel is értékesebb vagy értéktelenebb volt/lett az életem. Egyszerűen csak megváltozott. Nem voltam szomorú emiatt és azóta sem :)

F

2020. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as voltam.

" az is egy teljes értékű út tud lenni "

Ezt addig gondolhatod, amíg nem tapasztalod meg a másikat. Nekem 30 fölött volt az első kapcsolatom, azért állítom nagy bizonyossággal, hogy nélküle fél ember vagy csak.


" én specielnrettegek egy szakítástól "

Na hát ez az. Félsz a visszautasítástól, szakítástól és inkább egyedül tengődsz. Aztán amikor ezt megunod, majd megtudod, hogy ezt a kockázatot érdemes bevállalni. Még akkor is ha sorozatos elutasításban lesz részed.

2020. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Beteg vagy!


Egészséges hím, legalább prostizni elmegy néha.

2020. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki aszex, aromantikus annak biztos. Engem nem a szex hiánya idegesít, hanem hogy nincs társam. Egy senkinek érzem magam. Szerintem totál lerombolja az ember önbizalmat, ha le se szarja a másik nem. Tudod milyen jó amikor pusztán a kinezeted miatt jopofiznak, flörtölnek veled csinos lányok, hogy szerelmesek beléd, felneznek rád? Belelehet magyarázni, hogy jaj nincs is rá szükségem, de totál felesleges. Teszem azt haveromra így tekint minden csaj, engem manapság le se szarnak, következtetés? Haver egy jó, egészséges, ferfias ember, én meg egy szar, senki es ez így is van. De mi a skála totál két végén vagyunk jelenleg. Nem tudom nálad mi a helyzet. En próbáltam a szellemi világba menekülni, meg így is boldog lenni selejtként, leszarva, de nekem nem megy, grat ha neked igen.
2020. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Na igen. Itt is mondják mindig hogy szerezz önbizalmat, de annál önbizalomrombolóbb nincs mint amikor mindenki levegőnek néz. Igazi szélmalomharc.
2020. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!