Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy 1 év alatt eldönthető, hogy le akarod-e adott személlyel élni az életedet vagy sem?

Figyelt kérdés

Tehát 1 év randizás (összeköltözés nélkül) után kristálytisztán lehet tudni, hogy eljegyzed a barátnődet vagy sem.


Persze gyakran hallom azt, hogy 1 éve együtt vannak, de nem érzik magukat késznek a házasságra. Vajon ez azt jelenti, hogy problémák vannak köztük. Ebből kifolyólag nem tudnak elköteleződni egymás mellett?


Persze ott a másik oldal "lakva ismerszik meg az ember", amihez összeköltözés és több évnyi párkapcsolat szükséges.


Vajon hol az igazság?



2020. máj. 5. 17:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
27%
Akkor nem olyan biztos , hogy passzolnak egymàshoz. Meg kell beszélni, kompromisszum. Egyéb esetben felesleges pazarolni egymàs idejét.
2020. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Hát érdekes kérdés. Kicsit szerintem attól is függ a dolog, hogx azalatt az egy év alatt milyen küzdelmeket kellett megélniük vagy hogy történt e az életükben valami nagyobb kihívás, mint például munkahely váltás, vagy egy csaladttag elvesztése, tehát valami nagyon nehéz és küzdelmes történés. Én 3 éve vagyok együtt a párommal de az első 1 évben olyan nagy dolgok nem történtek. Aztán 1 év alatt mint valami villamcsapás, az egész életem felfordult, de ő végig kitartott mellettem. Ekkor számomra biztossá vált minden. Előtte is azt gondoltam, hogy ő az igazi, de nem tudhattam biztosan, hogy vajon egy ilyen esetben mellettem maradna e.

Szóval számomra komplikált mert amikor osszejottunk is már mindketten komolyan gondoltuk a dolgot, hittünk abban, hogy ez egx életre szól de azóta annyival de annyival erősebb ami köztünk van, hogy az leírhatatlan.

Szóval én elhiszem, hogy valaki fel év alatt vagy 1 év alatt is biztossá válik abban, hogy akivel van az az igazi, de egy egy nehezebb időszak mutatja meg igazán.


Mi egyébként nem élünk együtt, de úgy gondolom ha eddig mindenben sikerült együtt működünk, akkor egy háztartásban is sikerülni fog. De eddig bármi gond volt, meg tudtuk beszélni. Nyilván ez egy személyes eset, nem tudok mások nevében nyilatkozni.

2020. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
36%
Nem éltünk együtt előtte. Az 1. évforduló előtt pár nappal már megvolt az esküvő:)
2020. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
32%
Ez nagyon korai lenne.
2020. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
54%

A 2. évtől éreztem kb. azt, hogy ez már valami más, mind az eddigiek. Már nem csak együttélés, már nem csak közös lakás vásárlás és felújítás, ez, illetve Ő az életem.

Erre az érzésre azt hiszem meg kellett érnem és azt hiszem pont emiatt fogjuk tudni együtt leélni az életünket.

2020. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 év kevés ahhoz hogy el tudd dönteni vele akarod leélni az életed, eleve legkorábban fel-1 év után költöznek össze a párok, addig egy részét nem is ismered. Szerintem ha 1-2 évig együtt élsz valakivel, közös háztartás akkor könnyebben el tudod dönteni.
2020. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Nekem olyan 3-6 másodperc kell hozzá.
2020. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
31%

Mi 23 éve ismerjük egymást, 22 éve élünk együtt, úgyhogy most már akár össze is házasodhatnánk mindenféle meglepik nélkül... már, ha bármelyikünket is érdekelné a házasság nevű jogintézmény...

Kérdező, az 1 év biztosan kevés szerintem, olyan 3 év körül van a határ, amikorra már tényleg ismered a másikat, rózsaszín ködök felszálltak, stb. Én is kb azóta tudom, hogy mi valszeg együtt maradunk ásó, kapa, meg ilyesmi...

2020. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
54%
Red Vixen-hahahaha... annyi idő alatt nem tudod kideríteni sehogy se, hogy az illető magzatfanatikus-e, vagy döntéspárti:))
2020. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
54%

Hááát, szerintem ez nagyon erős kijelentés. Sokaknál akár 1-2 évig is tart a rózsaszín köd. Sokan pár évig még élnek és élvezik egymást, nem foglalkoznak a komolyabb dolgokkal.

Vannak, akik előadják, hogy ők milyen komolyak, milyen jó emberismerők és 1 év után már tudják, hogy a másikra lehet alapozni, de általában ez nem szokott összejönni. Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Kivétel nélkül mindegyiküket már többször is megcsalták.

2020. jún. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!