Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérte meg a kezedet a párod?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 09:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

3 hónap, rá 3 hónapra esküvő

4 éves, nagyon boldog házasság :-)

2010. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
5 év .... :) De szerintem akkor is csak azért, mert mondtam neki, hogy én már házasodnék, családot szeretnék, ha neki nem kellek, akkor menjen mindenki a maga útján.
2010. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%

A házasság értelmetlen hülyeség. Nem az határozza meg a szeretetet. A párok nagy része úgyis elválik akkor meg lehet járkálni a bíróságra pereskedni.

Csak egy-két buta lánynak van az az elképzelése, hogy ha megházasodik akkor minden hű de király lesz, később meg rájön, hogy még sem kellett volna ahhoz a baromhoz hozzámenni.

2010. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


1 év múlva kérte meg a kezem és rá 5-6 hónapra volt az esküvő.

Nagyon szeretem ezt a "barmot" (ahogy az egyik hozzászóló írta) és úgy mondtam ki neki az igent, hogy "jóban -rosszban, betegségben -egészségben"...Nem az esküvő volt a lényeg,- amúgy is kicsi volt-, hanem hogy mi ketten összetartozunk. Ez papírral, papír nélkül is lehetséges, csak leírtam hogy azért nem degradáló megházasodni...

2010. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

1. nem kell baromhoz menni

2. az eskövő nagyon szép, meghitt dolog. A mien nem volt nagy, kis családias eskövű, de nagyon szép. Most azon gondolkodunk, hogy fogadalommegújítást csinálunk 5. házassági évvfordulón.

3. Azért szerencsére vannak normális nők, és férfiak, akik normálisan állnak a házassághoz. Ha te úgy gondolkozol, hogy úgyis válás lesz a vége, akkor te ne is házasodj. Sajnos a mai világban pontosan emiatt házasodnak sokan össze, hogy tudják, ha elcseszik, úgyis van megoldás, válnak. Van akik 7-8 évig is együtt vannak, de állandóan veszekednek, mégis összeházasodnak... Én hamar mentem férjhez, de tudtam hogy ez a pasi nekem való. Őt úgy nevelték, hogy fontosak számára a családi értékek, és a házasság is...

2010. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
3hónap,7 hónap esküvő.
2010. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Elöző vagyok meg már 15 éves házasok leszünk nem sokára.
2010. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Kb. másfél év.


*Csak egy-két buta lánynak van az az elképzelése, hogy ha megházasodik akkor minden hű de király lesz,


Csak egy-két buta lány elképzelése, hogy a papír fölösleges. Valóban nem garancia a hosszú boldog szerelemre, de az elköteleződés szándékát tanúsítja. És ez fontos!

De erre majd rájönnek akkor, ha ott lesznek 30-35-40 évesen, se férj, se gyerek, mert a duma az, hogy a papír nem boldogít, az igazság meg az, hogy a pasi állandóan egy jobbra vár, és mihelyst megtalálja, nyomban le is lép, és az illető hölgyeményt pikk-pakk elveszi 1 év múlva.

2010. aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

1 év után házasdotunk össze 30 évvel ezelőtt.

Csak akkor kell összeházasodni,ha szeretik,tisztelik,becsülik egymást,és együtt akarnak élni jóban-rosszban.Elviselik egymás hibáit,megbeszélik a gondokat, akkor nem lesz válás a vége.

Az együttélésben benne van az "ideiglenesség", a házasságban pedig a tartós kapcsolat reménye.

Ez nem buta leányálom,csak akkor,ha a kapcsolat nem komoly. Akkor marad az együttélés, tart ameddig tart alapon.

2010. aug. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Kb 4 hónapos ismeretség után, a kapcsolatunk kétéves évfordulóján volt az esküvőnk. 15 éve élek a "barommal" boldog házasságban. Az exét soha nem akarta elvenni. Amúgy 30-40 évig tartó jó házasságot már láttam néhányat, ugyanennyi ideig tartó élettársi kapcsolatot viszont nem.
2010. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!