Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért sír állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír állandóan?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt, szóba hozta néhány hónapja, hogy mikor kérem meg a kezét. Én még nem tervezek esküvőt, még nem érzem úgy, hogy itt lenne az ideje. Ezt el is mondtam neki. Láttam rajta, hogy nem esik jól neki, de elfogadta. Azóta akárhányszor valami eljegyzéssel, esküvővel kapcsolatos dolgot lát elkezd sírni. Sok ismerősünknél volt most nyáron eljegyzés vagy esküvő, szóval szinte minden héten elsírta magát a Facebook nézegetése közbe. De az internet is mindenhol tele van evvel, hogy ez ment férjhez, azt jegyezték el... Persze próbálom megvigasztalni, egy-két nap eltelik és újra jobb kedve lesz, de aztán megint lát valami esküvővel kapcsolatos dolgot és megint kezdődik minden elölről. 27/F

2020. aug. 21. 13:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%
Gagyi zsarolós játszma.
2020. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg valóstínűleg csak rájátszik, de azért tegyük hozzá, hogy te is kezelhetted volna kicsit empatikusabban a dolgot. Teljesen korrekt, hogy ha most még nem gondolkodsz eljegyzésben/házasságban, de a barátnőd számára ez az egyik legrosszabb, amit válaszolhattál. Ő most nem tudja, meddig kell várnia, fél, hogy sosem veszed el csak hitegeted, stb.

Azt kéne, hogy elmondd neki, hogy mi az ami számodra még hiányzik ahhoz hogy már ott tartsatok; mitől éreznéd úgy, hogy itt az idő. Így szerintem ő is megnyugdna, ha látná mi hiányzik és akár közösen is tudnátok dolgozni rajta.

2020. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

Èn a 9#-es vàlaszolò vagyok.

Èn annyit fűznèk mèg hozzà hogy, ülj le vele beszèlni normàlisan. Mond neki hogy ennek mèg nincsen itt az ideje te szeretnèd ha vàrnàtok vele mert nem mehet ùgy a dolog hogy bumm bele ahogy esik puffan 2 èv mùlva meg elvàltok. Előbb legyen mèg biztosabb a kapcsolatotok! Ha 4 ève vagy 5 ève lennètek együtt, akkor èrthető a felvetèse. De ìgy nem hogy, ő egyből hàzassàg legyen mert Rozikàt is elvettèk.Nem szaladt el az idő meg ez nem versenyre megy. Ezt neked is kell èrezned hogy mikor jò neked is. Vàlaszod nem a legjobb volt de, ezt ő is megèrtheti. Remèlem sikerül megbeszèlnetek! A màsik meg az, hogy azèrt sìr mert ìgy akar ràd hatni hogy majd megsajnàlod ès holnap utàn gyűrűvel szaladsz haza mint a gyalog kakukk

2020. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

Fiatalok vagytok még, nem kell elsietni egy ilyen komoly döntést. A házasság nem versenyfutás. Nyilván frusztrálja, hogy mindenki megéli, csak ő nem.

Beszélgess vele, hogy ez nem azt jelenti, hogy sosem fogod elvenni, hanem azt, hogy moat még nem. Nincs min keseregni.

2020. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
Csak ne csodálkozz,ha le fog lépni egy olyan pasival aki hajlandó elvenni...2,5 év 2 felnőtt ember már csak tudja,hogy akar-e valamit a másiktól .De ha benned fel sem merült jobb,ha ott hagyod ezt a lányt és keresel oylat akit szíved szerint akár fél év után eljegyeznél...
2020. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is szakíts vele, ne rabold az idejét ha nem őt érzed az igazinak! Ha így lenne akkor nem húznád az időt.
2020. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

Ha játszma vagy zsarolás lenne, nem sírna ennyit szerintem.... Rátörhetett egyfajta pánik, ami harminchoz közeledve egyre hangosabb a nőkben...hogy elmegy mellette az idő, és lehet, hogy nem jut semerre a kapcsolatotok, ő sosem lesz feleség/anya, mert elveszed az idejét, stb. De szeret téged, úgyhogy gondolom mérlegel, hogy várjon-e rád.

Egy nagyon fontos dologban különböztök, és gyűlik benne a feszültség. Addig fog is, ameddig az ő vágya háttérbe van szorítva. Minden eljegyzés meg házasság a környezetben egy tőrdöfés a szívébe ilyenkor. Szar helyzet, ilyenkor az egyik fél megalkuszik mindig

- vagy te, aki elveszed annak ellenére,hogy nem akarod

- vagy ő mond le miattad a házassságról.

Mindkét esetnek borzalmas vége van. Innen vagy lépni kell, vagy pedig kompromisszumra jutni. Hogy x éven belül megkéred, vagy meggyőzöd valahogy hogy ne pánikoljon, bár az úgyse fog menni, mert már pánikol :D.

2020. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok, és hozzátenném, hogy nem értek egyet azzal, aki azt mondja, hogy “ráér”. Ha a lány egyidős veled, akkor marhára nem ér rá. Ha már a huszas éveiben van, szeretne nyilván megalapozni egy kapcsolatot, amire később családot építhet. Fáj neki, hogy csak mennek az évek, ti meg ugyanott vagytok, és ugyanott is lesztek még évekig, ha rajtad múlik. De azzal sem értek egyet, aki minden ilyen jellegű kérdés alá, vagy ahol bármi nézeteltérés van odabiggyeszti, hogy “dobd ki”, vagyis minden helyzetben egyből szakítást javasol. Tény, hogy itt most lehet ez lenne a legjobb döntés :/
2020. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
Pedig ha ennyire nem egyeznek a szakítás a legjobb. Ha a ffi érzi, hogy minden oké ő az a lány akivel családot akarok alapítani akkor mire várni? Plàne úgy, hogy eltelt több mint 2év, ha csak fél éve lennének együtt én is aztmondanám, hogy még ráér. Ha meg csak kényelmes ez a kapcsolat de nem gondolod komolyan akkor minek húzni még 2-3évet, tényleg viszi az idejét csak. Ha meg nem annyira jó a kapcsolat és arra vársz, hogy hátha "jobb lesz idővel" megint csak bukta a dolog. Viszont ha eszed ágában sincs házasság meg vele családot alapítani akkor meg ne vedd el, mert az sem jó, nem lesz boldog kapcsolat amibe "bele van kényszerítve" valaki mégha saját döntésből hoz áldozatot, pedig szíve mélyén másként szeretné. Nem minden nő akar esküvőt, találj olyat aki ugyanakkora és olyan igényű mint te, és hagyd hogy olyannal találkozzon a párod is akinek ugyanazok fontosak nekik.
2020. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Mármint a mire várnit az eljegyzésre értem nem az egyböli család tervezésre
2020. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!