Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért sír állandóan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír állandóan?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt, szóba hozta néhány hónapja, hogy mikor kérem meg a kezét. Én még nem tervezek esküvőt, még nem érzem úgy, hogy itt lenne az ideje. Ezt el is mondtam neki. Láttam rajta, hogy nem esik jól neki, de elfogadta. Azóta akárhányszor valami eljegyzéssel, esküvővel kapcsolatos dolgot lát elkezd sírni. Sok ismerősünknél volt most nyáron eljegyzés vagy esküvő, szóval szinte minden héten elsírta magát a Facebook nézegetése közbe. De az internet is mindenhol tele van evvel, hogy ez ment férjhez, azt jegyezték el... Persze próbálom megvigasztalni, egy-két nap eltelik és újra jobb kedve lesz, de aztán megint lát valami esküvővel kapcsolatos dolgot és megint kezdődik minden elölről. 27/F

2020. aug. 21. 13:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Tehát nálad még az eljegyzésnek sincs itt az ideje? Akkor elhiszem, hogy rosszul esik neki.
2020. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év után normális, hogy nem érzed szükségességét az eljegyzésnek. A probléma csak ott van, hogy a barátnőd máshogy vélekedik erről, ezért ha szereted kompromisszumot kell kötni. Ő hány éves? Hány évesen szeretne férjhez menni? Mikor szeretne gyereket? Ezeket a dolgokat meg kellene beszélnetek és ha nagyon eltér a két vélemény, akkor elgondolkodni a kapcsolaton és nem egymás idejét húzni, főleg, hogy már 27 éves vagy. Ennyi idősen már nem vár az ember 10 éveket az eljegyzéssel, főleg, ha gyereket is szeretnél tőle.
2020. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell ahhoz eljegyzés, hogy “haladjon valamerre” a kapcsolatotok. Gondolom, az összeköltözés már megvolt, de 1000 meg 1 mód van még a fejlődésre, nem kell mindjárt eljegyzésen gondolkozni, főleg nem 2,5 ev után szerintem. Most nem azért, de pl. akármilyen befektetés a közös jővötökbe még plusz egy lépés. Nem tudom, hol laktok, de ha pl. albérletben, akkor lehet ingatlanvásárlás a következő lépés. Most ha ez nem opció, akkor is valami ilyenen gondolkozz, vagy pl. nyissatok közös számlát vagy mittudomém’, a lényeg, hogy az én képzeletemben egy olyan 5 évnek el kell telni a házasságig, Az esküvő és eljegyzés közt nem jó, ha túl sok idő van, szóval szerintem időben vagytok.


De tudom, hogy mindenkinek más az ideális, nem ismerem a háttereteket, azt sem, hogy hány éves a párod és hány évesek a barátjai, akik most kötöttek házasságot, de szerintem neki kellene perspektívába helyezni a dolgokat.


Amikor én is látok egy eljegyzést vagy házassagot, persze én is elhúzom a számat meg irigykedek, hogy “basszus, ehhez képest én mennyire le vagyok maradva”, de ha sorra veszem, hogy ő meg más területen nincs annyira ott, mint én, az segíteni szokott.


A lényeg, hogy nem kell eljegyzésnek történnie ahhoz, hogy tudatosítsd benne, hogy vele képzeled el a jövőt. Meg aztán attól mert valaki megházasodott, mi a garancia arra, hogy nem fog 2 év múlva válni? Érted... szerintem át kell ezt gondolni.

2020. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett azóta? Ugyanis elrepült pár hónap közben
2021. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Történt valami?
2021. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, mi lett a vége, rabolja-e a kérdező tovább is a lány idejét. De ezt szerintem sosem tudjuk meg...
2022. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
49%
Erre én is kíváncsi lennék. De biztos, hogy nem vette el. Aki ilyem érzelemmentesen beszél a baratnőjéről és 30-hoz közel 2,5 év alatt nem érezte azt, hogy el akarja venni feleségül, akkor nem veszi el. Lehet a sztori a szokásos: a következő nőjét meg eljegyzi 4 hónap alatt. Még az is lehet, hogy ez történt... Tipik lenne. Jön valami új p*na, akinél már pár hét után érzi, hogy gyűrűt kell vennie, majd alig várja, hogy elteljen az a pár hónap, hogy leérdelhessen az új p*nának, aki amúgy addig mindegy mit hogyan csinál, az se baj, ha elviselhetetlen, vagy egy rántottát sem tud megcsinálni, vagy el kell tartani, mert lusta, mint a dög - mert hát nála "érezte"... 😂😂😂 Még mielőtt azzal jönne bárki, hogy velem ez megtörtént, hálistennek nem, csak azt várom én is, hogy a párom megkérjen, emiatt pedig hetek óta bőszen olvasgatok itt és ehhez hasonló sztorikat olvasok. Borzasztó aljas gerinctelen féreg tud lenni sok férfi
2022. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!